Otona Joshi 10/10

J-doramák
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.09.02. 07:26

szia Bekka, szeretnék majd ma is legalább két részt megnézni, már ha nem lesz vihar... :-( Ide most nagyon sötét felhők jönnek brrr. (hug) l:-)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.09.02. 11:08

bekka írta: 2019.08.31. 17:40 7. rész
   8%
Köszi Bekka , h elkezdted a 7. részt :-)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.09.02. 11:11

Kata58 írta: 2019.09.02. 07:26 szia Bekka, szeretnék majd ma is legalább két részt megnézni, már ha nem lesz vihar... :-( Ide most nagyon sötét felhők jönnek brrr. (hug) l:-)
Remélem Kata nálatok már elvonult a vihar és sorozatozhatsz , hozzánk délutánra ígérték :-\
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.09.02. 18:06

Ma csak 3 szor ...de aztán elvonult..de most is eléggé fúj a szél, Barátnőm pesti ott meg hét ágra sütött a nap... A sorizás most elmaradt, csak belenéztem egy másikba..nosztalgiából...aztán ott ragadtam. LOL Love O2 nagy kedvenc... LOL Ahogy a Healer is.. LOL .
Na megyek, ...a vacsorán már túl is vagyunk...szép estét mindenkinek-
Remélem a tanév, mindenkinek sikeresen elkezdődhetett! l:-) (h5) (hug) (wave)
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2019.09.02. 20:48

Dōmo arigatō gozaimashta!
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.09.03. 13:38

Na utolértelek benneteket, ! LOL
Spoiler:
Azért ami azt illeti eléggé megrázó volt ez a két rész...de valahol a japán társadalomra jellemző is...azokat a himringyókat de utáltam...ahogy a fotós szemétségét is, remélem megbűnhődik majd. Direkt nem nézetem most előre..mindenesetre mindegyiküknek megvan a maga nehézsége,..de Akit sajnáltam a legjobban a mostani zárórész miatt..is, Bár egy pcit reménykedem, hogy itt ez az a pont ahol a írósrác mégis Akit választja, nem zárkózik el tőle..mert ha lehet azt mondani, most a legesendőbb pillanatában látja, mindegy kendőzetlenül. MILYEN JÓ HA AZ A EMBERNEK ILYEN BARÁTNŐJE IS VAN AKI AGGÓDIK ÉRTE!
:-o l:-) (hug) (wave)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.09.09. 22:09

6. rész is nagyon jó volt , imádom a szereplőket a történetet is :-)
Spoiler:
Kicsit meglepett , h Ikeda szakított Akival , nem gondoltam , h Ikeda teszi meg ezt a lépést , végül is nagyon korrekt volt tőle , Tudtam , h ez lesz a vége mert érződött , h a kapcsolatukban nem volt meg a kémia a tűz ami alapja a szerelemnek . Aki is és Ikeda is nem a szívükkel éltek a kapcsolatukban hanem az eszükkel , az látszott , h nagyon akarták egymást Ikeda-nak tetszett Akida és Aki megfelelő partnert , biztonságot érzett és kapott Ikeda-tól. Az végig megmosolyogtatott , h Ikeda úgy lépett be a kapcsolatba Akival , mintha ez is egy projekt lenne a munkájában , amit a legjobban kell csinálnia , talán ezért volt alapos és felkészült , h mindent tökéletesen megszervezzen és megadjon Aki-nak , csak egy idő után megmaradt az üresség görcsösség és a feszültség , bármennyire igyekezett minden jót megadni , nem keltek szárnyra az érzései és nem tudott kikapcsolni lazítani és boldog lenni Aki mellett , Nekem nagyon tetszett Ikeda játéka is ... l:-) Szuper jól hozták mindketten a karaktert , Aki minden érzését gondolatát ,mi is átélhettük , h miért csüngött és ragaszkodott Ikeda-hoz , miért tört össze a szakítás után , pedig Aki egy céltudatos erős sikeres nő a munkájában , a magánéletében viszont csalódások kudarcok sorozata éri ... az igazi érzésektől Takayama csókjától viszont félt megrettent és menekült Aki , de nem csak ő hanem Takayama is bújócskázott a kis csalafinta jól elcsalta az irodából Akit LOL profin játszanak , tényleg olyan erős érzések kelnek életre bennük mintha villámcsapás érné őket cukik imádni valók , ahogy menekültek egymás elől és látni a zavartságot az arcukon LOL , persze azért menekülnek , h a felszínre került érzéseiket rejtve tartsák , mert mi az , h nem tudják irányítani LOL két olyan személyiség típusok akik határozottak céltudatosak és maguk irányítják az életüket ,de ez most felborulni látszik én meg jó nagyokat kuncogok LOL LOL LOL imádom ahogy várja Takayama Akit , reccsen az ajtó felkapja a fejét de nem jött akit várt ,édes így , h bepillanthatunk a lelkébe l:-)
Amikor megláttam a pofátlan fotóst bennem is hasonló érzések kavarogtak mint Akiban dühös voltam , >:-0 mit képzel magáról ez a fickó ez a bájgúnár ... pofátlan udvariatlan lekezelő típus , mi az , h csak úgy engedély nélkül lefotózza Akit annyira tiszteletlen volt .... érződött rajta , h büntetlenül azt csinálhat amit akar. miért is , mert jóképű ? vagy ügyes a szakmájában ? ez nem jogosíthatja fel arra , h mindenkivel lekezelően bánhat és az alap tiszteletet se adja meg . Annyira sajnáltam Akit , h besétált a csapdájába és pont amikor maga alatt volt a szakítástól és elgyengült sokat ivott kesergett és , jött ez a szemét és kihasználta visszaélt a helyzettel erőszakoskodott vele >:-0 Nagyon rafinált alattomos ez a fotós , jól bebiztosította magát és az ellenkezőjére fordította a helyzetet , h ártatlan és ő az áldozat nem Aki , még hogy Aki kényszerítette , h lefeküdjön vele .....a pofám leszakad ezt a szemetet jól ide fújta a szél >:-0 Nem először csinálja tuti jó kis rutinja van benne , pontosan tudja mit kell tenni ahhoz , h ártatlannak véljék és megússza a szexuális erőszakot . Nem semmi taktikája van a fotósnak azzal , h Akit sározza be őt vádolja meg az erőszakkal , azért csinálja , h Akinak eszébe se jusson feljelentést tenni , amúgy sincs könnyű helyzetben mert bizonyítani kell mindent , szegény Aki félájultan az italtól , mire is emlékszik és ha emlékszik is mennyire hitelesen ... pontosan ezért vadászik a fotós ilyen nőkre akit könnyen kihasznál és visszaél a vétlen gyenge nőkkel és kiéli perverz hajlamait , mindig is mélységesen megvettem az ilyen alakokat ...... pontosan tudja , h ezzel tönkreteszi Aki karrierjét , de ennek a fotósnak semmi nem számít egy nárcisztikus személyiség látszik , h bizonyítani akarja a fölényét mindenkivel szemben csak önmaga számít ...
Talán azért ment másnap úgy dolgozni Aki , h titkolta mi történt vele az éjjel , mit tett vele a fotós , mert nem akarta Aki , h a kollégák előtt kitudódjon , hol járt az éjszaka és az se , h túl sokat ivott és ezt használta ki könnyedén a fotós .... az is kiderült nem titok , h mit tesz a nőkkel a fotós , de miért tűrik ezt miért nem rúgják ki páros lábbal :O sovány vigasz ez már szegény Akinak ... de bízom benne , h őt nem olyan fából faragták , akit könnyen beletörődik az igazságtalan vádakba , és térdre lehet kényszeríteni , pláne olyan áron h mindent elveszítsen amiért küzdött dolgozott és még a becsületét is
Minden tiszteletem Akié , mekkora hatalmas erő határozott tartás volt benne amikor szembesült a hamis igazságtalan vádakkal . látszott , h nagyon fájt neki az igazságtalanság a lenéző megvető tekintet a kollégáitól , h talán nem hisznek neki , és az is mekkora nagy fájdalom , h fel kell állnia fel kell adnia a munkáját a főnöke utasítására , amit nagyon szeretett , :-(( ebben a legaranyosabb az volt amikor a fiatal srác Maekawa utána szalad Akinak , h hisz bízik benne <3 Hatalmas lelkierő kellett Akinak , h elköszönjön a kollégáktól és mennyire szépen tette ...
Kezdtem megnyugodni ,már tudom korai volt xD amikor Moeko és az elnök kapcsolata egyre komolyabbra fordult . A kör email-en dőltem a röhögéstől , így kell gyorsan szakítani ha több csaj van a láthatáron , mennyire sok idő lenne ezt egyesével megtenni LOL utána jött a randi anyucival ki is kerekedtek a szemeim , h fogja elviselni az elnök a kötöttséget feláldozva a szabad önálló életét ... :-o ezzel betaláltam , mert nem sikerült túl jó a randi anyuci bemutatkozása az elnöknek ..nem nagyon értettem Moeko sértődöttségét , nem érezte , h mit tett az anyja , miért nem értette meg az elnök aggályait amikor az elnök nem akarta elfogadni anyuci nyomulását és irányítását az életében ... :O Moeko-t is megértem mert ketten vannak az anyukájával és talán ebben a szemléletben nőtt fel , mindent anyuka utasítására tett és ért el és jól sikerültek anyuka döntései , de van egy bizonyos határ , mindenkinek meg kell tartani az önálló életét a függetlenségét az önálló döntését ezt . anyukának is tudnia kell , nem irányíthatja már Moekót el kell engednie , h a saját életét élje , h boldog legyen , ez nem azt jelenti , h a szeretet a törődés megszűnik ..... azt látom Moekoba , h nem tudja megtenni ezt a lépést ezért érzékenyen érintette amikor az elnök azt mondta : "ki a fontosabb neked anyád vagy én ? "
A legjobb hely ez a kis kávézó , minden búra bajra orvosság :-) Moeko is ezt a helyet választotta és szuper jól is tette , a pultos pasi finoman biztosította is a támogatottságáról , a kocsikulcs pont a legjobbkor landolt az asztalon , megerősítve ezzel Takayamat mit is kell tennie LOL Örültem , h Moeko segítségével sok minden kiderült , még a félreértés is szupi volt , legalább komolynak vették , h Aki bajban van .... Takayama le se tagadhatja mennyire elrabolta a szívét Aki , aggódva rohant a keresésére imádtam <3 ..azért nem bírtam ki röhögés nélkül a zárójelenetet Aki italtól kinyúlva horkolt a szobában és semmi jele annak , h kárt tenne magában LOL
minden pillanatát élveztem ennek a résznek is köszönöm Bekkka a szorgalmas munkádat (WORSHIP)
[/quote]
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.09.15. 19:14

7. rész
   50%


Sziasztok! Bocsi kicsit el voltam havazva.
Usagi, Kata, Onna, HaNa, Summi, Marcsi, Leo, Ranna, Zsuzsianyu, örülök neki hogy mindig jöttök, olyan jó ha van kivel megbeszélni.
Szívesen mindenkinek, azoknak is, akiknek nincs idejük hozzászólni, de velünk együtt élvezik a sorozatot.
Spoiler:
Hát igen, jól leírtátok!

Én is meglepődtem hogy Ikeda szakított. És szerintem Aki maga is meglepődött, hogy mennyire fájt neki. Igen, nem voltak nagy érzelmek, de én úgy éreztem,, hogy szerette azt a biztonságot, amit Ikeda biztosított, Érett férfi volt, nem úgy mint a korábbi zenész pasija.
Összecsaptak Aki feje felett a hullámok.
Nekem is tetszett az a jelenet, hogy Takayama rohant hozzá, ő meg horkantva, matta részegen aludt... LOL LOL
Azért én megértem Moekot, csak ketten vannak az anyukájával, biztosan nagy benne az kötelességtudat.
Az elnök gondosan felépített védőfala kezd repedezni, érdekes lesz, hogy mivé fejlődik.
A fotós egy rohadék. >-(
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.09.18. 17:41

Még ma este lesz 7. rész!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.09.18. 18:44

Itt a 7. rész! Jó szórakozást!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése