Nemzeti válogatott/국가대표/Take Off

K-mozifilmek
Avatar
Dorina
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015.11.08. 22:00

2019.03.05. 11:44

Image
Dél-Korea Nemzeti Válogatottja vagyunk!

A 2009-ben bemutatott film bevallottan a téli sportok népszerűsítését célozta meg.
A filmbeli Mudzsu egy megye Dél-Korea Észak-Csolla tartományában.
Már tudjuk, hogy Dél-Korea rendezhetett egy téli olimpiát, hiszen 2018-ban Pjongcsángban került sor erre a sporteseményre. Kitartóan törekedtek elnyerni a rendezési jogot, Pjoncsáng harmadszori pályázatát koronázta siker.

Ezt az igyekezetet és a körülményeket járja körül a filmvígjáték.

Báng edzőt (성동일/Sung Dong-il), aki korábban gyerekeknek adott sí leckét, kinevezik a nemzeti válogatott edzőjének. Megpróbálja összetoborozni a válogatott tagjait.
Bob James, koreai nevén Csá Honte (하정우/Ha Jung-woo), ifjúsági alpesi sí versenyző volt, és a koreai szülőanyját keresi.
Káng Csiggu (김지석/Kim Ji-seok), aki a nagymamájáról és az öccséről, Káng Bongguról (이재응/Lee Jae-eung) próbál gondoskodni.
Csve Hüncsal (김동욱/Kim Dong-wook) egy éjszakai bár pincére.
Végül Má Dzsebog (최재환/Choi Jae-Hwan), a venglős fia.

Vajon mire megy az edző és a válogatott tagjai?

Láthatunk a filmben nagyszerű síugrásokat, és orbitális eséseket is.
A film síugrásainak többségét, az alkotók felkérésére, neves versenyzők mutatják be; és persze a nemzetközi versenyek felvételeit is beépítették.
Felirat: A blogomon jelzett kérésre megküldöm itteni privát üzenetben: Nemzeti válogatott


FIGYELEM!
A feliratot csak otthoni, egyéni felhasználásra tettem közzé.
Nem járulok hozzá, hogy bárki is videóra égesse, bármi módon pénzszerzésre használja.
Különösen tilos online megosztó oldalakra feltölteni, bármiféle online módon megosztani
.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Dorina 2021.11.28. 01:54-kor.
Avatar
Dorina
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015.11.08. 22:00

2019.04.04. 21:47

Koreai megjegyzés a filmhez:
강한 의지로 거의 모든 것을 극복할 수 있습니다.
Fordítása:
Erős akarattal szinte mindent leküzdhetünk.
Blackfield
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.01.18. 23:06

2019.04.07. 21:52

Kedves Dorina!
Köszönöm ezt a filmet, jól szórakoztam. Szépen adagolták a vidám és megható jeleneteket, valamint a színészi gárda is remek volt. (Kim Don-wook a kedvenc színészeim közé tartozik.)
Nem tudom, hogy esetleg láttad-e az "Eddie, a sas" című filmet - már többször megnéztem -, az angol síugrás kezdetéről szól, sok hasonló motívum található benne!
Avatar
Dorina
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015.11.08. 22:00

2019.04.08. 15:24

Blackfield írta: 2019.04.07. 21:52 Kedves Dorina!
Köszönöm ezt a filmet, jól szórakoztam. Szépen adagolták a vidám és megható jeleneteket, valamint a színészi gárda is remek volt. (Kim Don-wook a kedvenc színészeim közé tartozik.)
Nem tudom, hogy esetleg láttad-e az "Eddie, a sas" című filmet - már többször megnéztem -, az angol síugrás kezdetéről szól, sok hasonló motívum található benne!
Nagyon szívesen a feliratot.
Az említett filmet nem láttam, viszont kedvelem a téli sportokat.
mimapipapa
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.02.15. 18:36

2020.02.15. 18:41

Kedves Dorina,

tudnál segíteni, hogy az Avista-n található sok verzió közül jó-e valamelyikhez a felirat?

Nem tudom, melyiket töltsem le.


Köszi!
Avatar
Dorina
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015.11.08. 22:00

2020.02.15. 19:25

Nem tudom, hogy az Avistaz verziók közül melyikhez jó ez a felirat.
Itt a posztban viszont az első spoiler kinyitásával megtalálsz egy
Mega letöltési lehetőséget.
A felirataim mindig az itteni letöltéssel elérhető videókhoz illeszkednek.
Remélem, segítettem.
Válasz küldése