Spéci feladat/극한직업/ Extreme Job 2019.

K-mozifilmek
Avatar
Dorina
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015.11.08. 22:00

2019.07.12. 20:46

Image
Ez a film, ami egy extrém munkáról szól, Dél-Koreában nagy sikert aratott, több mint 16 millióan nézték meg,
ami náluk - vígjáték esetében - szinte soha nem történt meg.

A nyomozó csapat nem igazán sikeres a drog maffiával szemben. Mindenképp szeretnének jó eredményt elérni. A megfigyelés során nincs más választásuk, mint egy sült csirke üzletet működtetni. Az üzlet azonban váratlanul olyan népszerű lesz, egyikük remek fűszerezése miatt, hogy alig marad idejük az eredeti célra. Vajon hogyan tovább?


Az öt főszereplő:

Ryu Seung-yong (류승룡)

Lee Dong-hwi (이동휘)

Lee Hanee (이하늬)

Jin Sun-kyu (진선규)

Gong-myoung (공명)

A rendező: Lee Byeong-heon (이벙헌), aki nem azonos a színésszel.

Kép

A nevük azonban teljesen ugyanaz.

Kép


A film szerepkörei:

Drognyomozó csoport

Go Szánki (고상기) főfelügyelő, a csoport vezetője
Kim Jangho (김영호) rangidős nyomozó
Csáng Janszu (장연수) az egyetlen nyomozónő, szintén tapasztalt rendőr
Má Bongpál (마봉팔) nyomozó, aki Csáng Janszu szerint a legnagyobb bajkeverő
Kim Csehun (김재훈) a csoport legfiatalabb nyomozója

A törvény oldalán találjuk még Csve osztályvezetőt, aki a gyilkossági részleget vezeti, továbbá sokszor találkozhatunk a rendőrfőnökkel, akinek a nevét nem tudjuk meg, csak a beosztását ismerjük.


Bűnözők
I Mube drogfőnök
Ted Csáng, alias Kim Csánsik drogfőnök
Csong irodavezető
Hong Szángpil, alfőnök, aki nemrég szabadult a börtönből
Hván Dong, aki hamar kikerül látókörből, mert elüti a busz, és ezért hosszan-tartó orvosi kezelésre szorul.

A film: Felirat: A blogomon jelzett kérésre megküldöm itteni privát üzenetben: Spéci feladat

FIGYELEM!
A feliratot csak otthoni, egyéni felhasználásra tettem közzé.
Nem járulok hozzá, hogy bárki is videóra égesse, bármi módon pénzszerzésre használja.
Különösen tilos online megosztó oldalakra feltölteni, bármiféle online módon megosztani
.
A hozzászólást 8 alkalommal szerkesztették, utoljára Dorina 2021.11.28. 01:34-kor.
novcsi6
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2014.01.19. 21:23

2019.07.13. 20:10

Szia. NAgyon szépen köszsönöm LOL LOL LOL LOL
Avatar
Dorina
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015.11.08. 22:00

2019.07.19. 20:34

Nagyon szívesen. (WORSHIP)
Kerub
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.07.30. 15:40

2019.07.30. 15:43

Regisztráltam csak azért, hogy megköszönjem a kemény munkádat! Nem tudom elmondani milyen öröm számomra, hogy koreai filmeket mutathatok olyan családtagjaimnak akik nem komfortosak az angol felirattal. Köszönöm!!!
Avatar
Dorina
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015.11.08. 22:00

2019.07.30. 20:05

Nagyon szívesen. Jó érzés számomra. ha kellemes perceket, vagy akárcsak egy pillanatnyi örömet szerezhetek másoknak.
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2014.01.29. 19:31

2019.08.02. 20:53

Kedves Dorina! Szórakoztató mozi volt! S emellett kicsit beleshettünk a mai koreaiak életébe is. Például a családi éttermek nyitása nagy divat, ha valaki idő előtt nyugdíjba kényszerül. Ez a csirkézőt nyitó detektív "család" ezért is nem volt meglepő, bár kicsit "amerikai módi" szerint történt, hiszen az "exférj" is beszállt.
Sokszor megütközöm a beosztottakat alázó, szidalmazó főnökökön, de sajnos ez is a kultúrájuk része. Itt is kellemetlen volt a rendőrfőnök viselkedése, a gengszterekére pedig nincsenek is szavaim, alvilági, mint az,amivel foglalkoztak.
De összességében nagyon jó kikapcsolódás volt. Az alapötlet is szuper, a színészek is nagyszerűek, és jól követhető,igényes a feliratod is.

Köszönöm!
사랑이란 바로 기적같은 것이다. 더 많이 나누어줄수록 더 많이 가지게 된다.
A szeretet csodálatos dolog, nem fogy, ha adsz belőle, hanem gyarapodik.
Avatar
Dorina
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015.11.08. 22:00

2019.08.03. 11:06

Kedves Mikaz! Mint annyiszor, most is találkoznak a gondolataink. Koreai utad leírását olvastam, ezért tudom, hogy jártál ott, de van esetleg ottaniakkal valamilyen kapcsolatod? Talán levelezőtárs? A megjegyzésed nekem kicsit ezt sugallja.
A feliratot nagyon szívesen. Küldök privát üzenetet is.
Optimista
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2018.08.18. 07:13

2020.09.04. 13:45

Kedves Dorina!
Köszönöm szépen ezt a feliratot is.
Avatar
Dorina
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015.11.08. 22:00

2020.09.06. 11:07

Nagyon szívesen.
Avatar
Katie
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2014.01.21. 13:27
Kapcsolat:

2020.10.13. 18:35

Én is köszönöm a feliratot. Néhány hete néztem meg a filmet, igazi kikapcsolódást jelentett, de a szórakoztatáson túl több van benne. Én biztosan előveszem majd máskor is és merem ajánlani másoknak is. Nagyon örülök, hogy lefordítottad.
Lee Seung Gi magyar rajongói oldal: http://lsghungarianfanpage.blogspot.hu/
Válasz küldése