Killing for the prosecution-Kensatsugawa no zainin

J-mozifilmek
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.05.12. 16:37

Sziasztok 🙂

Kicsit el voltam havazva ezért a csúszás , de végre itt vagyok ..... 🙂


Nem hagyott nyugodni a film , 2x meg kellett néznem .. LOL

.
Spoiler:
Nagyon komoly témába nyúlt bele az író , tetszett a történet felépítése a kerete , a párhuzam, amivel jól megvilágította az emberiség a társadalom problémáját az egész szerkezetét a gyenge pontjait , ezért is több szálon fut a cselekmény . Szuper jól kiemelte a hibáit a probléma gyökerét , és azonnal megfogalmazódott a kérdés bennem ....
Lehet egy romlott erkölcstelen ,törvénytelen ,képmutató ,hazug világban , tisztességes maradni pénzzel a korrupt hatalommal szemben a törvény képviselőinek ? Vagy az ember által alkotott törvények képesek igazságot szolgáltatni ? Nagyon nehéz erre a kérdésre válaszolni egyértelműen talán nem is lehet , mert hol az "igen ", hol a "nem "viaskodna egymással , valahogy én is így éreztem magam , ahogy megpróbáltam ügyészünk bőrébe bújni . Pláne nehéz egy olyan lelkülettel amiben az igazságérzet a legfontosabb pillér , és ha ez összedől legbelül akkor bizonytalanná válik minden őrlődünk és nem találjuk a helyünket ...
Imádtam a színészeket egytől egyig , annyira nagyon nagy tehetségek , olyan élethűen személyesítették meg a kartereket , h úgy éreztem , részese vagyok a történésnek , mintha minden élesben játszódna , és nem színészek játsszák írók írják , ez valami csoda annyira hihetetlen ,nagyon beszippantott :-o l:-)
Mogamin keresztül mélyre jutottunk a történetben , hol féltettem sajnáltam megértettem , hol pedig elítéltem ... makulátlan tiszta igazságos lelkületű ügyész , akire felnéztek a diákjai kollégái , a hatalmas igazságérzetével kivívta a tiszteletet az elismerést bizalmat és kiváló szakember ... azért is emeltem ki a jellemét személyiségét mert talán ez is okozhatta , h letért arról az útról amit képviselt ? az a túlzott bizalom tekintély amit kivívott magának , elhitette vele , h képes úgy igazságot szolgáltatni , h ő maga nem bukik meg , nem sérül meg , mert bíznak benne felnéznek rá és ha megmarad a titka , nem lepleződik le , akkor ugyanazt a helyet foglalja el utána is ,, látszott , h soha senki nem kételkedett benne , vakon bíztak az ítéletében a döntéseiben mindig megalapozott volt és igazságos ... ez a túlzott magabiztossága ,helyzete kapcsolata , hajtotta bele abba , h igazságot szolgáltasson ítélkezzen , olyan áron is , h bűnössé válik. Az is igaz , h érzelmileg érintett volt egy régi gyilkossági ügyben ahol Yukit azt a lányt aki közel állt hozzá meggyilkoltál , Matsukura a gyilkos megúszta a büntetést , és már el is évült az ügy ... de most újra képbe került egy másik gyilkosságban ... nem csoda , h Mogam azonnal azt érezte , "h most meg vagy elkaplak " , teljesen mindegy , h most gyilkos-e Matsukura vagy nem ... szerintem borzalmas nehéz lehet szembenézni azzal az emberrel aki többszörös gyilkos ,nem érezné mindenki úgy , h megrugdosná megvetné ? pláne azok után , h mindig megúszta a büntetést, nincs kétségem , h mindenkiben forrongna a düh az indulat és ott lenne az igazságérzet még akkor is ha hosszú évekig nem tudtak kellő bizonyítékot találni ellene .. és most itt van előtte , jogosan hajtja Mogamit , h elkapja ... ez a történet egyik oldala ami Mogami-ra hatással volt , és itt megint felvetődik a kérdés , h valóban csak ez az egy ügy miatt ingott meg és lépte át a törvényes határt nincs tovább ? mert ott van a képviselő barátja akit épp most hurcolnak meg megvesztegetésért , a korrupt politikusok , akik a hatalmukkal visszaélve teszik mind ezt , veszélybe sodorva az országot , h Japánt újra a háború előtti időszakba taszítják vissza ... és itt már személyes érzelmek is feltörnek Mogamból a nagyapja ,aki igaz túl élte a háborút, könyvet írt a szörnyűségekről , közben milyen áron , rengeteg ártatlan áldozat barát halt meg szenvedett , nem beszélve azokról a túlélőkről akik lelkileg megcsonkítva élték túl maradandó sérülésekkel ... itt állunk az igazság és a bűnösség határvonalán , a haza a személyes érzelmi kötelékkel a szívünkben , a sok igazságtalan fájdalommal egy barát és egy lány elvesztésével ... ebben a világban ahol körülöttünk a bűn a becstelenség a képmutatás "virágzik" győzedelmeskedik , megmaradhatunk tiszta lelkületek , egy idő után nem válunk mi is bűnösökké a sok igazságtalanságban nem lázadunk fel , nem próbálunk az igazság mellett dönteni ? Ki lehet zárni 100%-san az érzelmeket , és tudunk racionálisan gondolkodni akkor is ,amikor a bűn győzedelmeskedik az igazsággal szemben ... talán. mi akik messze vagyunk az igazságszolgáltatástól könnyebben alkotunk ítéletet , h maradjunk hűek önmagunkhoz és ne váljunk bűnösökké egy bűnös világban ..és lehet sokan elítélik Mogami tettét önbíráskodását , h gyilkossá vált , azért , h igazságot szolgáltasson és megbüntette az igazi bűnösöket azon az áron , h embert ölt ... tudom , h ez nem menti fel a tettei alól , még akkor se ha valaki megérti a tettét és átérzi a belső vívódásait a harcát , az igazságérzetét ... egy biztos , hatalmas árat fizetett az igazságáért , bemocskolta a becsületét , soha nem tud úgy élni majd ahogy eddig , örök bűn terheli a lelkét , nem lesz képes önmaga lenni abban a hitben szellemben élni tanítani ami jellemezte , hiába menekül el a magányába ez örökké gyötörni kínozni fogja ...:( a befejezésben érzékelhettük , h mit rombolt le egy szempillantás alatt , és mekkora csalódást okozott az ügyész tanítványának Okinonak , aki tűzbe tette volna a kezét érte ... ezért is kellett a sztorira éhes Tachibana , aki mindenkivel bizalmatlan volt , és nagyon jó logikával közösen megfejtették Mogami tettét és így összeértek a szálak ...
kiollóztam egy két fontos gondolatot : " Senki nem mond csak hazugságokat , vagy 100%-ig igazat " " Az igazság már csak ilyen , nincs olyan , hogy 100% " ... vagy ..." Nem büntethetünk valakit mások bűnéért , ez nem csökkenti a bűnözést " nagyon elgondolkodtató gondolatok ... vagy az is amit Mogami mondott , " Egy olyan ügyész , aki a saját igazságának a megszállottja lesz , bűnözővé válik " végig ez volt az elve Mogami-nak , látszott , h egy idő után feladta és más mottója lett ... " A saját igazságod megszállottjának kell lenned , h a jó győzzön " ezen lehet filozofálni és ha mélyen belegondolunk szerintem valahol mindkettő igazságot szolgáltat , csak az nem mindegy mennyire mélyre süllyedünk a bűnben ... mert semmi nem mossa le rólunk a bűnt ...
Ami még megfogott bármennyire hihetetlen de Matsukura karaktere , a színészi játéka pazar volt , állam a földön :-o látszott rajta , h beteg sérült perverz , a normálistól eltérő szexuális vágyai hajtották ... szellemileg se volt teljesen épp , nem is értettem miért nem került gyógykezelés alá :O az érzelmi reakciója is abnormális volt , amikor a meggyilkolt lányokról beszélt valami földönkívüli nyugalom boldogság szállta meg , érzéketlenül beszélt a halálukról döbbenetes volt : " A dolgok tönkremennek " ez is ugyanaz " a másik érdekesség , h ennek ellenére mégsem mondható rá , h érzéketlen , mert voltak érzelmi kitörései a bátyja elvesztése , h öngyilkos lett , vagy az édesanyja sértegetése , érzelmi kapcsolatot jelent ... csak a külvilág reakcióira válaszolt érzéketlenül ez se normális , semmi empatikus érzéke nincs mások felé ...

Itt is fantasztikus volt Kimura , nagyon kifejező volt a játéka látszott a megtörtség a sokk a döbbenet az önuralom ,a különböző álarca , a viaskodása , érződött a belső küzdelme , ámulatba ejtett az önuralma a fegyelme , az ész és az érzelem összecsapása ...imádtam minden pillanatát lenyűgöző volt l:-)

[/quote]
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.05.13. 08:25

summi írta: 2019.05.12. 16:37 Sziasztok 🙂

Kicsit el voltam havazva ezért a csúszás , de végre itt vagyok ..... 🙂


Nem hagyott nyugodni a film , 2x meg kellett néznem .. LOL

.
Spoiler:
Nagyon komoly témába nyúlt bele az író , tetszett a történet felépítése a kerete , a párhuzam, amivel jól megvilágította az emberiség a társadalom problémáját az egész szerkezetét a gyenge pontjait , ezért is több szálon fut a cselekmény . Szuper jól kiemelte a hibáit a probléma gyökerét , és azonnal megfogalmazódott a kérdés bennem ....
Lehet egy romlott erkölcstelen ,törvénytelen ,képmutató ,hazug világban , tisztességes maradni pénzzel a korrupt hatalommal szemben a törvény képviselőinek ? Vagy az ember által alkotott törvények képesek igazságot szolgáltatni ? Nagyon nehéz erre a kérdésre válaszolni egyértelműen talán nem is lehet , mert hol az "igen ", hol a "nem "viaskodna egymással , valahogy én is így éreztem magam , ahogy megpróbáltam ügyészünk bőrébe bújni . Pláne nehéz egy olyan lelkülettel amiben az igazságérzet a legfontosabb pillér , és ha ez összedől legbelül akkor bizonytalanná válik minden őrlődünk és nem találjuk a helyünket ...
Imádtam a színészeket egytől egyig , annyira nagyon nagy tehetségek , olyan élethűen személyesítették meg a kartereket , h úgy éreztem , részese vagyok a történésnek , mintha minden élesben játszódna , és nem színészek játsszák írók írják , ez valami csoda annyira hihetetlen ,nagyon beszippantott :-o l:-)
Mogamin keresztül mélyre jutottunk a történetben , hol féltettem sajnáltam megértettem , hol pedig elítéltem ... makulátlan tiszta igazságos lelkületű ügyész , akire felnéztek a diákjai kollégái , a hatalmas igazságérzetével kivívta a tiszteletet az elismerést bizalmat és kiváló szakember ... azért is emeltem ki a jellemét személyiségét mert talán ez is okozhatta , h letért arról az útról amit képviselt ? az a túlzott bizalom tekintély amit kivívott magának , elhitette vele , h képes úgy igazságot szolgáltatni , h ő maga nem bukik meg , nem sérül meg , mert bíznak benne felnéznek rá és ha megmarad a titka , nem lepleződik le , akkor ugyanazt a helyet foglalja el utána is ,, látszott , h soha senki nem kételkedett benne , vakon bíztak az ítéletében a döntéseiben mindig megalapozott volt és igazságos ... ez a túlzott magabiztossága ,helyzete kapcsolata , hajtotta bele abba , h igazságot szolgáltasson ítélkezzen , olyan áron is , h bűnössé válik. Az is igaz , h érzelmileg érintett volt egy régi gyilkossági ügyben ahol Yukit azt a lányt aki közel állt hozzá meggyilkoltál , Matsukura a gyilkos megúszta a büntetést , és már el is évült az ügy ... de most újra képbe került egy másik gyilkosságban ... nem csoda , h Mogam azonnal azt érezte , "h most meg vagy elkaplak " , teljesen mindegy , h most gyilkos-e Matsukura vagy nem ... szerintem borzalmas nehéz lehet szembenézni azzal az emberrel aki többszörös gyilkos ,nem érezné mindenki úgy , h megrugdosná megvetné ? pláne azok után , h mindig megúszta a büntetést, nincs kétségem , h mindenkiben forrongna a düh az indulat és ott lenne az igazságérzet még akkor is ha hosszú évekig nem tudtak kellő bizonyítékot találni ellene .. és most itt van előtte , jogosan hajtja Mogamit , h elkapja ... ez a történet egyik oldala ami Mogami-ra hatással volt , és itt megint felvetődik a kérdés , h valóban csak ez az egy ügy miatt ingott meg és lépte át a törvényes határt nincs tovább ? mert ott van a képviselő barátja akit épp most hurcolnak meg megvesztegetésért , a korrupt politikusok , akik a hatalmukkal visszaélve teszik mind ezt , veszélybe sodorva az országot , h Japánt újra a háború előtti időszakba taszítják vissza ... és itt már személyes érzelmek is feltörnek Mogamból a nagyapja ,aki igaz túl élte a háborút, könyvet írt a szörnyűségekről , közben milyen áron , rengeteg ártatlan áldozat barát halt meg szenvedett , nem beszélve azokról a túlélőkről akik lelkileg megcsonkítva élték túl maradandó sérülésekkel ... itt állunk az igazság és a bűnösség határvonalán , a haza a személyes érzelmi kötelékkel a szívünkben , a sok igazságtalan fájdalommal egy barát és egy lány elvesztésével ... ebben a világban ahol körülöttünk a bűn a becstelenség a képmutatás "virágzik" győzedelmeskedik , megmaradhatunk tiszta lelkületek , egy idő után nem válunk mi is bűnösökké a sok igazságtalanságban nem lázadunk fel , nem próbálunk az igazság mellett dönteni ? Ki lehet zárni 100%-san az érzelmeket , és tudunk racionálisan gondolkodni akkor is ,amikor a bűn győzedelmeskedik az igazsággal szemben ... talán. mi akik messze vagyunk az igazságszolgáltatástól könnyebben alkotunk ítéletet , h maradjunk hűek önmagunkhoz és ne váljunk bűnösökké egy bűnös világban ..és lehet sokan elítélik Mogami tettét önbíráskodását , h gyilkossá vált , azért , h igazságot szolgáltasson és megbüntette az igazi bűnösöket azon az áron , h embert ölt ... tudom , h ez nem menti fel a tettei alól , még akkor se ha valaki megérti a tettét és átérzi a belső vívódásait a harcát , az igazságérzetét ... egy biztos , hatalmas árat fizetett az igazságáért , bemocskolta a becsületét , soha nem tud úgy élni majd ahogy eddig , örök bűn terheli a lelkét , nem lesz képes önmaga lenni abban a hitben szellemben élni tanítani ami jellemezte , hiába menekül el a magányába ez örökké gyötörni kínozni fogja ...:( a befejezésben érzékelhettük , h mit rombolt le egy szempillantás alatt , és mekkora csalódást okozott az ügyész tanítványának Okinonak , aki tűzbe tette volna a kezét érte ... ezért is kellett a sztorira éhes Tachibana , aki mindenkivel bizalmatlan volt , és nagyon jó logikával közösen megfejtették Mogami tettét és így összeértek a szálak ...
kiollóztam egy két fontos gondolatot : " Senki nem mond csak hazugságokat , vagy 100%-ig igazat " " Az igazság már csak ilyen , nincs olyan , hogy 100% " ... vagy ..." Nem büntethetünk valakit mások bűnéért , ez nem csökkenti a bűnözést " nagyon elgondolkodtató gondolatok ... vagy az is amit Mogami mondott , " Egy olyan ügyész , aki a saját igazságának a megszállottja lesz , bűnözővé válik " végig ez volt az elve Mogami-nak , látszott , h egy idő után feladta és más mottója lett ... " A saját igazságod megszállottjának kell lenned , h a jó győzzön " ezen lehet filozofálni és ha mélyen belegondolunk szerintem valahol mindkettő igazságot szolgáltat , csak az nem mindegy mennyire mélyre süllyedünk a bűnben ... mert semmi nem mossa le rólunk a bűnt ...
Ami még megfogott bármennyire hihetetlen de Matsukura karaktere , a színészi játéka pazar volt , állam a földön :-o látszott rajta , h beteg sérült perverz , a normálistól eltérő szexuális vágyai hajtották ... szellemileg se volt teljesen épp , nem is értettem miért nem került gyógykezelés alá :O az érzelmi reakciója is abnormális volt , amikor a meggyilkolt lányokról beszélt valami földönkívüli nyugalom boldogság szállta meg , érzéketlenül beszélt a halálukról döbbenetes volt : " A dolgok tönkremennek " ez is ugyanaz " a másik érdekesség , h ennek ellenére mégsem mondható rá , h érzéketlen , mert voltak érzelmi kitörései a bátyja elvesztése , h öngyilkos lett , vagy az édesanyja sértegetése , érzelmi kapcsolatot jelent ... csak a külvilág reakcióira válaszolt érzéketlenül ez se normális , semmi empatikus érzéke nincs mások felé ...

Itt is fantasztikus volt Kimura , nagyon kifejező volt a játéka látszott a megtörtség a sokk a döbbenet az önuralom ,a különböző álarca , a viaskodása , érződött a belső küzdelme , ámulatba ejtett az önuralma a fegyelme , az ész és az érzelem összecsapása ...imádtam minden pillanatát lenyűgöző volt l:-)

[/quote]

Igen Summi, nagyon jól összefoglaltad!
Spoiler:
Amikor Matsukura elkezdte bevallani amit tett, majd kifordult a gyomrom fordítás közben (mivel mindig nézem közben a azt is, hogy mi történik a képernyőn). Valóban nagyon hitelesen adta elő a szerepét.
Ugyanez igaz Mogamira is.
Tachibanának is volt igazsága, de nekem ő egyáltalán nem volt szimpatikus. Úgy éreztem, ő csak a szenzációért csinálja. Egy alkalmat kivéve, amikor mondta Okinónak, hogy ő csak ne feltételezze róla, hogy tanúskodni fog, és hogy az már túlzás, amit Okino csinál. Okino is kontrollt vesztett, amikor azon gondolkozott, hogy talán le is térdel Matsukura előtt, hogy így kérjen bocsánatot. Amit azért egy perverz gyilkos előtt nem kellene. Igaz, belelépett a gyilkos lelkébe, hogy megszerezze a vallomást, de szerintem ez mindennapos.
Mogami talá nem jutott volna el a gyilkosságig, ha a barátja nem öli meg magát. Addig tökéletesen kitervelt mindent. És végül is csak egy gyilkos bűnhődött volna meg a korábbi bűneiért. Nagy dilemma valóban, hogy mit lehet, és mit nem.
Örülök, hogy tetszett!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.05.13. 19:03

Szia Bekka :-)


.
Spoiler:
bekka írta: 2019.05.10. 15:36 Amikor Matsukura elkezdte bevallani amit tett, majd kifordult a gyomrom fordítás közben (mivel mindig nézem közben a azt is, hogy mi történik a képernyőn). Valóban nagyon hitelesen adta elő a szerepét.
Így voltam vele én is nagyon visszataszító volt . A maszkmesterek is jó munkát végeztek , még az ábrázata is csúf gusztustalan és szörnyű volt . A viselkedéséből egyértelmű volt , h Matsukura súlyos perverzióban szenvedett , ez olyan szexuális deviancia nála ,ami fiatal lányok felé irányult és ezért érzett Matsukura , intenzív szexuális vonzalmat az áldozatai iránt , sőt Saho iránt is , látszott ahogy végigmérte a szemével és el is indult benne a szexuális vonzódás , sőt még akkor is amikor visszaemlékezett az áldozatára Yuki-ra újra élte a szexuális vágyát és élménynek élte át .. Ami érdekessé tette a kartert számomra , még az volt , h több mint 20 év után se tudták megtörni , nem sikerült semmi bizonyítékot találni ellene , semmi olyan vallomást se tudtak kicsikarni belőle ami terhelő bizonyítékkal szolgál ... :-o
Nekem úgy tűnt a viselkedéséből , h Matsukura mentálisan retardált és érzelmi és idegrendszeri fejlődésben visszamaradott , tisztában volt azzal , h gyilkos és bűnt követett el , azzal is , h ezért elítélik börtönbe zárják ,ezért tudatosan eltitkolta letagadta a gyilkosságokat , ez utalhat autizmusra is , mert ők egy bezárt világban élnek, és van amiben kiemelkedő képességgel rendelkeznek , érzelmileg is , és a hozzájuk közelállókhoz képesek kötődni. Ezért is értékeltem nagyra a színészi játékot , egy ilyen típusú beteges ,gyilkos karaktert életre kelteni , na ahhoz kell a profizmus (WORSHIP)
bekka írta: 2019.05.10. 15:36Ugyanez igaz Mogamira is..
Csodálatos volt a játéka minden rezdülésével élt a karakterben , nagyon kifejező is volt és sokoldalú , hatalmas élmény tud adni a játékával l:-) Féltettem, szerettem ,aggódtam érte és sajnáltam közben megértettem a tragédiáját , úgy szerettem volna megállítani ..
bekka írta: 2019.05.10. 15:36 Tachibanának is volt igazsága, de nekem ő egyáltalán nem volt szimpatikus. Úgy éreztem, ő csak a szenzációért csinálja.
Az igaz , h nekem se volt szimpatikus , már az elején bizalmatlan voltam vele , talán akkor kezdődött amikor Suwabe kihallgatása volt és mondta akkor válaszol a kérdésekre ,ha egy napot eltölthet Saho-val , Saho azonnal gondolkodás nélkül belement , nem visszakozott , :-o Meddig ment volna el , h megszerezzen fontos információkat a cikkéhez , egy alvilági bűnözőtől ? Nem gondolom , h csak a szenzációért csinálta de talán benne volt az is , Saho nagyon okos volt jól pörgött az agya átlátta a nyomozást és szerette is csinálni , ambiciózusnak gondolom , valamiért nem ott volt ahol lennie kellett , Az is látszott , h harcolt az igazságért Okinoval , ebben nagyon hasonlóak voltak , ebből gondolom , h nem csak a szenzációért csinálta , mert ha azért csinálja , h hírnevet pénzt szerezzen , akkor hamarabb megírta volna a cikket amit elad , az újságíró pasi kérte is tőle de Saho fél évet kért a nyomozás miatt , ez arra utal , h fontos volt számára az igazság feltárása , mint az a siker amit az írásával elért volna , és ezt azért tette , mert hozzá közelálló embereket igazságtalanul elítéltek és ennek az áldozatai lettek , ezért gondolom , h ő az igazságért küzdött , h , leleplezze a korrupt ügyészeket is akik képesek ártatlanokat elítélni , akár politikai vezetők nyomására . Saho nem Mogami után szaglászott , ő csak belecsöppent ebbe az ügybe és az a másik újságíró kérte fel , h figyelje meg Mogamit ... Sahonak az imponált Okinoban , h ő is ugyanabban a szemléletben gondolkozott és cselekedett , ezért is társult vele és tárták fel az igazságot megdöntve ezzel Mogami elméletét .
bekka írta: 2019.05.10. 15:36 Egy alkalmat kivéve, amikor mondta Okinónak, hogy ő csak ne feltételezze róla, hogy tanúskodni fog, és hogy az már túlzás, amit Okino csinál. Okino is kontrollt vesztett, amikor azon gondolkozott, hogy talán le is térdel Matsukura előtt, hogy így kérjen bocsánatot. Amit azért egy perverz gyilkos előtt nem kellene. Igaz, belelépett a gyilkos lelkébe, hogy megszerezze a vallomást, de szerintem ez mindennapos.
Teljesen egyetértek veled az túlzás , h Okino letérdeljen Matsukura előtt , még akkor is h kicsikarta a vallomását Mogami nyomására ., Okinon látszott , h zöldfülű kezdő rutintalan csak egy lebegett a szeme előtt az igazság feltárása mint cél , és ezt Mogami nevelte belé , attól ijedt meg , h majdnem ártatlanul elítélte Matsukura-t ... ha Mogami útmutatását követi és nem megy el egy pártatlan ügyvédhez akkor Matsukura nem ússza meg ...ehhez viszont kellett Saho reális gondolkodása ... Okinon látszott , h ő azon a mezsgyén akar haladni ahol igazságot tud szolgáltatni és ezért viselte meg túlságosan ez az eset , Okinon nagyon tiszta becsületes lelkületű kezdő ügyész és hiszi , h az igazság győzedelmeskedik a bűn felett , most Mogami esetén keresztül szembesült azzal , h nem mindig jut el az igazsághoz a törvényességen keresztül , A végén sajnáltam amikor szembesült azzal , amit Mogami tett , hitt bízott benne tisztelte felnézett rá követte a tanításait és most csalódott teljesen összetört legbelül mintha egy világ omlott volna össze benne , ezért ordított fájdalmában ... :-(
bekka írta: 2019.05.10. 15:36 talá nem jutott volna el a gyilkosságig, ha a barátja nem öli meg magát. Addig tökéletesen kitervelt mindent. És végül is csak egy gyilkos bűnhődött volna meg a korábbi bűneiért. Nagy dilemma valóban, hogy mit lehet, és mit nem..
Az biztos , h sok minden hatással volt Mogamira , a barátja ellen a médiában megjelent igazságtalan vádak meghurcolás megszégyenítés és Mogami ügyészként nem tudta megvédeni ,, Ott volt Mogami családi élete is ami sivár élettelen és boldogtalan volt , és a múlt a nagyapja háborús emlékei ami tele volt szörnyűséggel igazságtalansággal , fájdalommal , Mogami hazaszeretete ... Yuki halála ami örök fájdalom volt a szívében , és bosszantotta bántotta , h nem sikerült elkapnia a lány gyilkosát nem tudta megbosszulni a halálát , azt is láttuk , h ez nem csak Mogamit viselte meg az ügyészek közül. Az biztos , h tökéletesen kitervelt mindent , itt az is segítette , h senki nem kételkedett Mogamiban és bíztak az ítéletében , csak Saho húzta keresztül a számításait , mert az ő nyomozásuk Okinoval derítette ki az igazságot ...
bekka írta: 2019.05.10. 15:36Örülök, hogy tetszett!
Nagyon tetszett kimondhatatlanul , ez az a típusú film ami mély nyomot hagyott bennem és örökké kérdésekkel ostromol lehet mélyen fejtegetni agyalni gondolkodni rajta , örülök h megnéztem és annak is , h lefordítottad (bounce) l:-) (WORSHIP)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.05.27. 18:28

Örülök, hogy ennyire tetszett! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2020.12.13. 16:11

Frissítettem a linket, újra elérhető a felirat
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése