Felirat kérés

Bármiben elakadtok, esetleg kérdeznétek valamit... nyissatok új témát!
JohnAdams10
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021.03.26. 20:36

2021.03.27. 21:42

Sziasztok!

1987: Amikor eljön a nap/1987: When the Day Comes 16 éven aluliak számára nem ajánlott dél-koreai filmdráma, 129 perc, 2017

Egy link a filmhez:https://port.hu/adatlap/film/tv/1987-am ... vie-213208

Filmleírás:
Spoiler:
1987 Koreájában katonai rezsim uralkodik, amikor egy elfajult kihallgatás során a kémelhárítás emberei megölnek egy fiatal aktivistát. Megpróbálják eltussolni a halálát, ezért úgy döntenek, hogy minél hamarabb el kell hamvasztani a holttestet. Az ügyész (Ha Jung-woo) azonban rendkívül gyanúsnak találja az ügyet, ezért elkezdi beleásni magát az igazság felderítésébe. Ezt követően elképesztő rendszerszintű összefogás kezdődik az érintettek elhallgattatására, az igazság mégis napvilágra kerül, óriási felháborodást keltve.

A film igaz történeten alapszik: a fiatal aktivista értelmetlen halála, amelyet a hatóságok megpróbáltak eltussolni, a való életben végül az ún. júniusi demokratikus forradalom kirobbanásához vezetett.
A Taxisofőr c. film testvér filmjének is szokták hívni. (Amit már láttam és tudok ajánlani)

Már régóta keresek hozzá magyar feliratot több tucat oldalon megnéztem hátha, de sajnálatos módon nem találtam.

Szeretném megkérdezni, hogy tud e valaki hozzá magyar feliratot vagy tudna e valaki a fordítók közül készíteni egyet ehhez a remekműhöz?

Rengeteg jó véleményt, pontozást kapott.

Előre is köszönöm a válaszotokat! :)
JohnAdams10
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021.03.26. 20:36

2021.03.28. 22:10

Senki nem tudna, akkor segíteni? Vagy nem érdekel egy fordítót sem ez a film?
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.03.31. 09:20

JohnAdams10 írta: 2021.03.28. 22:10 Senki nem tudna, akkor segíteni? Vagy nem érdekel egy fordítót sem ez a film?
Helló!
Én fordítottam hasonló témában, ez az Endless Love(2014) 37 részes sorozat.
Én nem tudom vállalni, egyrészt, mert videó letöltési helyet sem találtam, másrészt, jelenleg egy könnyen emészthető 26 részes sorozat fordítását csinálom. Próbáld meg az azsiaekkovei.hu oldalon kérni. Oda sok fordító jár, ide meg kb. hárman.
Vagy még egy ötlet; keresd meg a birikorea.blogspot.com oldalt. Biri rengeteg filmet lefordított, hátha ezt is vállalná.
Sok sikert! (cheer)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése