The girl who sees smells [16/16]

K-doramák
Cheese
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.07.20. 22:44

2015.08.07. 13:47

Köszönöm szépen a fordítást! :"> (WORSHIP)
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2015.10.06. 14:04

Szia cloverwl ! ! !

Hálásan köszönöm a sorozat választását és annak feliratait. (WORSHIP) (WORSHIP) (WORSHIP)
annamama
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016.08.01. 12:55

2019.02.04. 18:41

Nagyon szépen koszonom a sorozat feliratait és koszonom a munkátokat !
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2014.01.29. 19:31

2019.08.28. 15:35

Kedves Cloverwl! Nagyon régen begyűjtött sorozat, s csak most nézem. Annak idején Park Yoo Chun miatt töltöttem le, s amiért várakozott,az Shin Se Kyung. Nem volt kedvencem, sőt a When a Man is in Love sorozatban nagyon ellenszenvessé vált. De most megtört a jég. Ebben a kis sorozatban nagyon szerethető.
Nagyon bájos történet két különleges képességű fiatalról.
Hálásan köszönöm,hogy felfedezted, s szép felirattal tetted érthetővé!
사랑이란 바로 기적같은 것이다. 더 많이 나누어줄수록 더 많이 가지게 된다.
A szeretet csodálatos dolog, nem fogy, ha adsz belőle, hanem gyarapodik.
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.08.29. 05:57

Nálam rongyosra nézve, szeretem a játékukat! Itt is hálás köszönet az akkori fordításodért..sok víz lefolyt azóta a Dunán! LOL l:-) (hug) (wave)
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2014.01.29. 19:31

2019.09.01. 20:53

Kedves Kata! valóban nagyon bájos a főszereplő páros. S az egész történet jól felépített, izgalmas mozi volt. Megspékelve a koreai doramákra jellemző humorral. Gondolok itt pl. a vicces, kissé együgyű, de nagyon szerethető rendőrpárosra. Ugyanakkor bőven kaptunk Szöulból is ízelítőt. Pl. a lány lakása közvetlen a várfal mellett, pazar kilátással.
Csak Yoochun jelenlegi helyzete aggaszt. Nagyon sajnálom a srácot. Nyilván saját hibája,hogy ki kellett lépnie a szórakoztató iparból, de gyanítom,hogy a körülmények is közrejátszottak, hogy így alakult az élete. Kár érte! Őszintén kívánom,hogy találjon rá a számára boldogító útra, s jöjjön egyenesbe,hisz még olyan fiatal.
Kedves cloverwl, nagyon köszönöm! Még a nyelvi humor is jól érzékelhető volt a feliratod segítségével.
사랑이란 바로 기적같은 것이다. 더 많이 나누어줄수록 더 많이 가지게 된다.
A szeretet csodálatos dolog, nem fogy, ha adsz belőle, hanem gyarapodik.
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.09.02. 07:24

szia Mikaz! én egy picit abban is reménykedem, hogy talán idővel visszatérhet..addig is én is drukkolok, hogy túlélje ezt az egész csapássorozatot..nem is értem hogy keveredhetett bele ilyen dologba! Nagyon fáj érte a szivem, hiszen nem szorult rá, hogy ilyen marhaságot csináljon, így lesüllyedjen.. :-( (hug)
Nem minden emotikont enged megjelentetni, elugrik a lap... :-(
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2014.01.29. 19:31

2019.09.02. 21:03

Szia Kata! Hát én is szeretném,ha visszatérne, de ebben kicsit pesszimistább vagyok. Már a katonasága idején tudatos leépítés folyt ellene, aztán az a gyanús házassági terv, s végül a hölgy szerepe a kábítószer használatban. Olyan világ ez,amiről halvány sejtelmem sincs, mi zajlik a háttérben, milyen a koreai valóság. Kinek milyen érdeke, esetleg bosszúja befolyásolja az eseményeket?
Sajnos olvashattunk már tragikus végkifejletet ilyen rágalomhadjárat után. Az most épp elég siker lenne,ha összeszedné magát. Remélem nincs egyedül a problémáival.
Közben eszembe jutott,hogy a Touch Your Heart, (Kurocchii fordítása) épp ezt a témát feszegette, a kábítószer miatt lecsúszott színésznő története. Vele is megtörténhetne valami hasonló happy end.
사랑이란 바로 기적같은 것이다. 더 많이 나누어줄수록 더 많이 가지게 된다.
A szeretet csodálatos dolog, nem fogy, ha adsz belőle, hanem gyarapodik.
cloverwl
Fordító
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2019.09.07. 20:53

Nagyon örülök, hogy most is van, aki nézi ezt a sorozatot, nagyon szerettem.
Nam Goong Min-t ebben láttam először, és nekem nagyon tetszett a pszichopata, akit alakított.
Azóta kedvenc színész.
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.09.08. 07:29

Mondhatni annyira tökéletesen csinálta, hogy azóta is kiráz a hideg ha eszembe jut. De hát ennek a sorozatnak ez volt az egyik ütőkártyája! Egyébként vígjátékban is remekelt. Mai napig nevetek rajta, ha eszembe jut egy másik sorozata, ahol azt hittem főzős sorozat...a címe alapján LOL LOL LOL aztán egy profi könyvelős csalős sori volt egymás után 3 szor megnéztem néha egy egy részt LOL LOL LOL Beautiful Gong Shim Ebben is aranyos,..itt ügyvédet játszik LOL LOL LOL
Chief Kim 2017 na megtaláltam...a teljesség igénye nélkül..most csak azt hoztam amit eddig láttam, de az első viszi a prímet! LOL LOL l:-) l:-) l:-) (wave) (w00t)
Válasz küldése