My Golden Life (52/52)

K-doramák
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2020.03.30. 18:58

HaNa írta: 2020.03.29. 17:55 Kedves Lintka, nagyon szépen köszönöm a fordítást, és mindenféle segítséget a letöltésekhez. Gratulálok nagy munkádhoz. Még nem láttam a sorozatot, csak gyűjtögettem, Most elkezdhetem.
Remélem pihenés után még találkozunk itt a következő fordításoddal. Mind láttam,amit eddig készítettél.
Szép estét kívánok.
Kedves HaNa!
Nagyon szívesen a fordítást! :-)
A gratulációt köszönöm! :">
Jó szórakozást kívánok, bár ahogy az előbb írtam, nem könnyű falat.
Remélem pihenés után még találkozunk itt a következő fordításoddal.
Hosszabb távra tervezem a pihenést, mivel mostantól néző szeretnék lenni. (TV)
Minden jót kívánok! (hug) (wave) (wave) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2020.03.30. 19:04

ledita írta: 2020.03.29. 18:11 Drága Lintka!
Köszönöm szépen az áldozatos, odaadó munkádat !
Kérlek vigyázz a magad és családod egészségére !
Drága Ledita!
PSH kedvéért nagyon szívesen tettem. :-)
Igyekszem vigyázni, de állítólag az a fránya vírus köztünk van, nem tudhatjuk, hol és mikor kíván meg minket. :-X
Jó egészséget, és további kellemes élményeket nyújtó filmezést kívánok! (hug) (h5) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2020.03.30. 19:13

Eszterella írta: 2020.03.29. 22:11 Drága Lintka!
Hát eljött ez a pillanat is,Te megkönnyebbültél és tudom milyen jó érzés az :-)
Mi bezzeg csak élvezkedünk itt,de átérzem azt a hatalmas munkát,amit
belefektettél ennek a csodálatos sorozatnak a fordításába.
Hálás köszönet érte és a többiért is amiket fordítottál,mert mindet
nagyon szeretem.Most meg is nézem az utolsó részt.
Jó egészséget kívánok, és vigyázz magadra!
Szeretettel ölellek (hug)
Drága Eszterella!
Nehezen hiszem el, hogy eljött az a pillanat, amikor pontot tettem az utolsó mondat végére.
Nagyon szívesen ez utóbbit is.
Örülök, hogy eddigi választásaim tetszettek. (w00t)
Nagyon-nagyon sokat jelentettek kedves, biztató szavaid, amelyek szinte simogattak. (L) (L) (L)
Köszönöm, hogy ennél a sorozatnál is velem tartottál!
Jó egészséget, és sok kellemes szórakozást nyújtó filmezést kívánok! (hug) (h5) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2020.03.30. 19:27

Kata58 írta: 2020.03.30. 09:29 Kedves Lintka! eljött az utolsó rész beszámolója. :-) .
Remélem, hogy Te is azzal a megkönnyebbült sóhajjal tetted az utolsó pontot a sorozat végére, amivel mi is fellélegezhettünk ennek a történetnek a végével!
Spoiler:
Szinte katartikus élmény, ahogy a család tagjai szépen igaz szinte a legvégére de mindenki megváltozott. És előnyére! Azért is szerettem nagyon ezt a sorozatot, mert a nagy megpróbáltatások ellenére is, adott egy nagy lelki muníciót, hogy hogyan tovább. Csodás volt látni, hogy hogyan szállnak magukba a szereplők, és hogyan kezdik végre meglátni, hogy mi az igazán fontos az életben. S az elpazarolt éveket visszahozni ugyan nem lehet, de azt ami előttünk van, a hibáinkat felismerve és önmagunkat korrigálva még ott az esély hogy helyrehozzuk, megváltoztassuk a végkimenetet. Ez a csodálatos ebben a sorozatban. Az elmúlás, az elfogadás, továbblépés ,újrakezdés csodás vonulata volt ez. A szereplők, a rendezői munka, a zene, a fényképezés, mind mind hozzájárult ahhoz, hogy ez a filmtörténet is feledhetetlen legyen, megtartásra érdemes!
l:-) l:-) l:-) (w00t) (w00t)

Még egyszer köszönöm ezt a csodás munkádat, a kitartásodat a közbeni nehéz helyzetek ellenére! Most boldogan engedlek egy kicsit pihenni, megérdemelten!!!! DE visszavárunk majd, ha találsz olyan történetet, amelyet szívesen fordítanál. Akár új, akár régi legyen, ha neked tetszik, biztosan mi is megszeretjük. :-D Remélem kellemes és jó dolgokkal teli lesz a "szabadságod" amibe most a vírus is bekényszerít bennünket. " Vigyázz magadra, szeretteidre, és ....Visszavárunk!!! (hug) (victory) (hug) l:-) (^) @}->- (WORSHIP)
Kedves Kata58!
Nagy megkönnyebbülést érzek, hogy a fordítással sikerült a végére érnem. (bounce) (bounce) (bounce) Sokat nyafogtam, panaszkodtam, mert végeláthatatlannak tűnt. De Te is minden rész után jöttél. Elmondtad észrevételeidet. Kicseréltük gondolatainkat. Ilyenformán szinte benne éltem a történetben, ahonnan nem léphettem ki.
Köszönöm, hogy velem tartottál! (WORSHIP)
Igyekszem vigyázni magamra és a körülöttem lévőkre. Fordítást nem tervezek. Mostantól néző akarok lenni!
Jó egészséget, és sok kellemes élményt nyújtó filmezést kívánok sok szeretettel. (hug) (h5) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2020.03.30. 19:58

Frezia írta: 2020.03.30. 13:39 Szia Lintka! (wave)
Hálás köszönet a kitartásodért, hatalmas munkádért, hogy ezt a családi sorozatot a forditásoddal megnézhetjük! (WORSHIP) Én mint PSH rajongó nagyon boldog vagyok, hogy az Ő munkái mindig sarkalltak egy-egy forditót, hogy érthetővé tegye nekünk sorozatait. Ebből eddig két remek és hosszú családi történetnek Te voltál a forditója. Nem tudtam másképp a köszönetemet kifejezni, csak azzal, hogy próbáltam veled lenni itt és megérteni ha néha elkeseredtél. Szerencsére sikerült mindig kimászni a gödörből és ezt a kitartást nem gyözöm ismételgetni.De itt a vége fuss elvéle, megszületett az utolsó rész forditása is. (w00t) (w00t) Én is hoztam az általam kiválasztott képeket, s ha ezt egyszer visszanézzük, röviden, de mégis rengeteg gondolat eszünkbe fog jutni a sorozatból. Annyira szépen fejeződött be, hogy nem gyöztem visszafogni magam, igy is elég sok képet választottam ki. Akkor jöjjenek!


Mégegyszer HÁLÁS KÖSZÖNET!!!! a My Golden Life forditásáért!!! (WORSHIP) (WORSHIP) (WORSHIP)

Kivánok elsősorban jó egészséget, jó pihenést, sok jó sorozatot, melyeket a forditás miatt nem tudtál megnézni,de léteznek.
Vigyázz magadra és a családodra! És ha netán újra kedved támad majdan forditani mi örömmel fogadunk! :-) @}->- (h5) (hug)
Szia, Frézia!
Hatalmas munka volt a fordítása ennek a sorozatnak, és sajnos nem voltam mindig topon, hol lelkileg, hol egészségileg. Már az elején, a 10. résznél éreztem, hogy ez nagy falat lesz nekem. Próbáltam visszakozni, elhárítani az előttem álló nagy terhet. Meggyőztetek, hogy folytassam, mindig mellettem fogtok állni. Úgy is lett. Te még arra is vállalkoztál, hogy diavetítést tartottál minden egyes rész után, valamint megvédtél a nem éppen kedves nézők gorombaságaitól is. Lásd Sorozatbarát.
Számomra is nagy boldogság, hogy sikerült a végére érnem. :-) :-) :-) :-) :-) (w00t) (w00t) (w00t) (w00t)
Köszönöm szépen az utóbbi képeket is! (WORSHIP) A végén Ji An és Do Kyung arckifejezése nem hagy kétséget afelől, hogyan fog alakulni kettőjük további sorsa. Igaz, nem volt holtomiglan-holtodiglan, de benne volt a pakliban, hogy jöhet.
Még egyszer NAGYON SZÍVESEN A FORDÍTÁST! :-)
Köszönöm, hogy velem tartottál! (WORSHIP) (h5)
Jó egészséget, sok örömöt és boldogságot kívánok! (cheer)
Sok szeretettel ölellek:: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2020.04.11. 20:35

l:-) :-) KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK SZERETETTEL!
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2020.04.12. 09:23

Kata58 írta: 2020.04.11. 20:35 l:-) :-) KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK SZERETETTEL!
Kedves Kata58!
Jólesett ez a figyelmesség, hiszen ennek a sorozatnak a figyelemmel kísérése már lecsengett. Azt mondják, minden csoda három napig tart,
Áldott húsvétot kívánok és jó pihenést. (hug)
Csatolmányok
Húsvéti üdvözlet.jpg
Húsvéti üdvözlet.jpg (104.45 KiB) Megtekintve 9598 alkalommal
Húsvéti üdvözlet.jpg
Húsvéti üdvözlet.jpg (104.45 KiB) Megtekintve 9598 alkalommal
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2020.04.12. 09:44

Köszönöm én is a jókívánságot, és édes ez a húsvéti kosár, benne azzal az aranyos kutyaképpel.. Nekem meg ez okozott plusz örömöt. l:-) (^) l:-) (^) l:-) (hug) (hug) (hug) (wave)
HaNa
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.04.27. 13:36

2020.04.26. 13:22

Kedves Lintka, tegnap befejeztem a My Golden Lifet. Nagyon szépen köszönöm, igazán nagy munka volt.
Örülök, hogy végigvitted ezt a hosszú sorozatot.
Remélem azért, ha minden helyreáll. főleg az egészséged, akkor találkozunk még egy rövidebb sorozat kapcsán.
Vigyázz magadra, ahogy mi is próbálunk.
Jó pihenést kívánok.
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2020.04.28. 08:40

HaNa írta: 2020.04.26. 13:22 Kedves Lintka, tegnap befejeztem a My Golden Lifet. Nagyon szépen köszönöm, igazán nagy munka volt.
Örülök, hogy végigvitted ezt a hosszú sorozatot.
Remélem azért, ha minden helyreáll. főleg az egészséged, akkor találkozunk még egy rövidebb sorozat kapcsán.
Vigyázz magadra, ahogy mi is próbálunk.
Jó pihenést kívánok.
Kedves HaNa!
Nagyon szívesen a fordítást! :-)
Nagy munka volt részemről, de biztos fárasztó volt megnézned, ha nem nyerte el a tetszésedet.
A témája elég felkavaró érzéseket vált ki az emberből. Nem beszélve az 52 részről, amit megnézni is sok.
Mindenesetre köszönöm, hogy támogattál fordítás közben. (WORSHIP)
Üdvözlettel: lintka
Ui. Egyelőre nem fogok fordítani. Amit terveztem, azt valaki már lefordította és elérhetővé tette az Indavideón.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése