Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables (32/32)

K-doramák
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.10.24. 18:17

mancika3 írta: 2019.10.24. 06:36 Kedves Lintka!
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a munkádat és a segítséget amit tőled kaptam. További jó munkát és szép napot kívánok. Ágnes
Kedves Ágnes!
Nagyon szívesen a fordítást! :-)
Annak idején krízis hangulatban voltam, mert úgy tűnt, nincs érdeklődés erre a sorozatra, azért tettem jelszóval elérhetővé.
Természetes, hogy segítettem, hiszen a nézőknek fordítok, az ő szórakozásukat akarom teljesebbé tenni.
Üdvözlettel: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.10.24. 18:24

Kata58 írta: 2019.10.24. 07:30 Wow köszönöm szépen, jól indul ez a reggel. Kedves Lintka,újabb elkészült sorozattal lett tele a meglepetések kosara! l:-) @}->-
Amint megnéztem jövök, most megvártam a befejezést, hogy együtt nézhessem meg a két részt! Már most sajnálom, hogy abbamaradt a sorozat, hiányozni fognak! Sokat lehetett tanulni az adott szituációkból! Kellemes pihenést, még erre a két napra, amit az időjárás igér, mert utána már beköszön az igazi november.. Mi is változások előtt vagyunk, és nagyon várom hogy túl legyünk rajta. Utána már én is egy kicsit fellélegezhetek, Egy gonddal kevesebb lesz, és tényleg már csak kettőnkre és az otthonunkra koncentrálhatok.itt viszont nem kerget a tatár, amikor és ahogy szép lassan megoldjuk a gondokat. Még egyszer végtelen hála és köszönet! (hug) (h5) l:-) (wave) (w00t)
Szia, Kata58!
Nagyon szívesen a fordítást. :-)
Lehet, hogy ma este még pihenek, de holnap folytatom a My Golden Life fordítását.
Mi is változások előtt vagyunk, és nagyon várom hogy túl legyünk rajta.
Kedvet és erőt kívánok hozzá! (cheer)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.10.24. 18:29

HaNa írta: 2019.10.24. 10:59 Kedves Lintka ! Nagyon szépen köszönöm a fordítást, még valamikor az első részt láttam, az alapján döntöttem el, hogy megnézem ezt a sorozatot. Nélküled nem sikerülhetett volna. (balloon) @}->-
Kedves HaNa!
Nagyon szívesen a fordítást! :-)
Nekem nagyon kedvemre való volt, igazán élveztem. Időnként könnyed kikapcsolódásra is szükség van.
Csak remélni tudom, hogy Neked is tetszett.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.10.24. 18:30

zsike717 írta: 2019.10.24. 11:14 Kedves Lintka! Nagyon köszönöm neked ennek a sorozatnak is a fordítását, Vetítéskor láttam,. de a feliratoddal újranézem Szerethető volt, érdemes megnézni minőségi fordítással is.
Kedves Zsike!
Nagyon szívesen a fordítást. :-)
Örülök, hogy tetszett. :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.10.24. 18:33

Frezia írta: 2019.10.24. 17:59 Szia Lintka! (wave)

Hálás köszönet a sorozat forditásáért! (WORSHIP) Megnéztem az utolsó részt és valószinüleg ha befejezem a történelmi sorit amiben vagyok, ujra nézem. Nagyon jó, szórkotató és egyben elgondolkodtató volt. Lehet belőle tanulni. Mégegyszer köszönöm, hogy a forditásod által egy nagyszerü sorozattal lettem gazdagabb.
Minden jót kivánok! (hug)

köszönöm.jpg
Szia, Frézia!
Nagyon szívesen a fordítást. :-)
Köszönöm, hogy az elejétől kezdve velem tartottál. A türelmedet is köszönöm.
Örülök, hogy tetszett és szórakoztatónak találtad. :-)
Kellemes hétvégét kívánok!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.10.25. 19:49

sziasztok! Érdemes volt megnézni ezt a kedves sorozatot, nem szűkölködött meglepetésekkel, :-D Sőt olyannyira jól elkészített sorozat volt, és olyan remek a színészi gárda, hogy az ember egyáltalán nem érezte sem a gondot, sem a megoldásokat kényszeredettnek,, hanem tényleg a lehető legjobb megoldásokkal drukkoltak elő. Az adott problémák megjelenése időnként igencsak meglepett, óhatatlanul egy orvosi sorozat jutott az eszembe, A nőgyógyászat és koraszülött osztályról készült sorozat. Az volt hasonló mentalitású, ahol szintén néha le kellett mondani dolgokról, hogy esetenként újrakezdve, tanulva saját hibánkból korrigálni tudjuk az életünket, amennyiben ez a lehetőség megadatik.
Talán Lintka sem haragszik meg érte, de nem tudom nem megkeresni és ide is kitenni a szóban forgó sorozatot./
Obstetrics and Gynecology Doctors / sokszor igencsak szívszorító, és felemelő pillanatai vannak, amit A Handsome is remekül megjelenített. De persze ehhez kellett egy fantasztikusan jól összedolgozó stáb is, ..Semmi sallang, túlzás nem volt a történetekben, s a helyszíneket néha kicsit megirigyeltem LOL LOL LOL LOL .

Drága Lintka, köszönöm ezt a remek élményt, amit a sorozat fordításával okoztál! l:-) (hug) (w00t) (h5) (wave)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.10.26. 09:03

Drága Kata58!
Neked is köszönöm, hogy az elejétől a végéig velem tartottál. :-D (h5) (hug)
Nagyon adok a véleményedre, mert látom, hogy megalapozottak, és jól megragadod a lényeget.
Örülök, hogy Neked is tetszett!
Még egyszer nagyon szívesen a fordítást.
A továbbiakhoz jó szórakozást kívánok! (wave)
Ui: Egyáltalán nem baj, hogy összehasonlítottad egy másik sorozattal.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
csutkarozi2
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2019.03.24. 16:00

2019.10.26. 10:07

Kedves lintka!
Befutottam en is,az este fejeztem be ezt a remek sorozatot,nagyon,nagyon tetszett.
Halasan koszonom a munkadat,hogy altalad lehetove valt szamomra,szamunkra az anyanyelvunkon elvezni a tortenetet.
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2019.10.26. 20:22

csutkarozi2 írta: 2019.10.26. 10:07 Kedves lintka!
Befutottam en is,az este fejeztem be ezt a remek sorozatot,nagyon,nagyon tetszett.
Halasan koszonom a munkadat,hogy altalad lehetove valt szamomra,szamunkra az anyanyelvunkon elvezni a tortenetet.
Kedves Csutkarozi2!
Nagyon szívesen a fordítást. :-)
Örülök hogy Nálad is tetszést aratott ez a sorozat. :-D Hát igen, az anyanyelvünkön jobb volt élvezni, illetve élvezetesebb.
Igyekeztem a fordítással azzá tenni. Köszönöm, hogy ezt értékelted. (WORSHIP)
További kellemes kikapcsolódást kívánok!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.10.27. 06:53

sziasztok..ma kakukk voltam, gondoltam akkor benézek. drága Lintka, köszönöm, kedves szavaidat, hogy számít a véleményem egy adott történet kapcsán! :-) l:-)
Igyekszem mindig tárgyilagos lenni, persze esetenként a szereplő személyétől nem mindig tudja elvonatkoztatni magát LOL LOL
Jelen esetben itt is. És üdítő színfolt a maga tehetségével, legyen szó komoly krimiről, amiben egy sorozatgyilkost játszik, vagy egy könyvelőt, vagy esetünkben egy házasságszerzőt, szerintem parádézott. És a többi szereplőben sem kellett csalódnom szerencsére LOL .
Úgy néz ki a mai vasárnap az utolsó majdnem nyárias, használjátok ki ti is egy kis kirándulásra stb. Kellemes vasárnapot mindenkinek! :-D LOL l:-) (hug) (wave)
Válasz küldése