12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup:12 Years Reunion 26/26

K-doramák
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.06.30. 16:01

Sikerült ma megnéznem! Látszólag nem javult a helyzet egy cseppet sem- de érdekes módon Rae-nak egyre jobban eszébe jut a múlt, Még mindig tévedésben vannak azt illetően ki hagyta ott a másikat egy szó nélkül..
Pedig mindkét oldalon a szülók a sárosak főleg az anyák!
S mekkora gyülölet van bennük, az elképesztő! A vakrandi meg majdnem végzetes lett!
Ahogy a korházi jelenet is! Izgatottan várom a továbbiakat! l:-) :-) (hug) (icecream)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.06.30. 17:54

Eszterella írta: 2021.06.29. 21:28 Drága Lintka!
Nagyon megörültem az új résznek,meg is néztem azonnal LOL
Nagyon szépen köszönöm (L)
Hát igen lassan mennek a dolgok előre,de az látszik,hogy a
fiatalok még mindig nem tudtak tovább lépni és mással
kapcsolatba kerülni,pedig hosszú idő telt el.A két anya pedig csak
a gyűlöletet melengeti magában,ami borzasztó rossz energia és
saját magukat mérgezik vele,persze nem tudatosak erre és sajnos
sokan vannak ezzel így..A lány öccséből egy nagyon elkényeztetett
felnőtt lett.Még van 9 rész hátra,úgy,hogy meglátjuk mi lesz :-)
Spoiler:
Érdekes amit írtál,hogy újra együtt vagytok az első szerelmeddel,
mert éppen most írta egy ismerősöm aki asztrozófus,hogy sokan egymásra
találtak mostanában az első szerelmükkel és már egy magasabb szinten
tudtak újra kapcsolódni.Nincsenek véletlenek és most nagyon külöleges
időket élünk.Nem könnyű,de teljesen más mint eddig volt,nagy átalakuláson
megyünk át.Kíváncsian várom mi fog történni. :-)
Írtad,hogy kevés cseresznye és meggy volt az idén,hát akkor ezért olyan drága.
Az idén alig ettem,pedig imádom mind a kettőt.
Örülök,hogy még szeretsz fordítani,mert mindig olyat találsz ami nekem is
nagyon tetszik.Jó éjszakát és gyönyörű napokat kívánok Neked (wave)
Drága Eszterella!
Nagyon szívesen a 17. rész fordítását. :-)
Joon Soo biztos nem tudott más nővel kapcsolatot kialakítani, de Dal Rae(Jang Gook) nem biztos, hogy szingli volt Amerikában. Joon Soo nagyon sok lánynak, nőnek tetszik, legjobban az orvos Da Hae-nek, de hiába minden igyekezet, neki csak egy nő számára van hely a szívében. Igaz tagadja ezt.
A lány öccséből egy nagyon elkényeztetett felnőtt lett
Szinte hihetetlen, mert nagyon szolid kisfiú volt. Ham Cho-val akarja a nagyija összeboronálni. Hát ez a lány szörnyen idegesítő. Igaz, kislányként egyetlen szó sem hagyta el a száját, de felnőtt lányként sem viszi túlzásba a társalgást. Na szóval, milyen páros jönne ki egy elkényeztetett aranyifjú és egy tanulatlan lányból?
Szeretek fordítani, de ha fáradt vagyok, nagyon nem jutok előre.
Az "asztrozófus" kifejezést még nem hallottam, ezért utánanéztem, mivel foglalkozik. Érdekes, hogy manapság a régi kapcsolatok magasabb szinten újra létrejönnek. Nincsenek véletlenek? A csillagok állásától (születésünkkor) függ, hogyan alakul a sorsunk?
Nem igazán hiszek ebben, de ha belegondolok, az én életutamat is tőlem független dolgok is irányították.
Egzakt tantárgyaim(fizika, kémia) mellett nem vonzott az ezotéria.
Ezért fordítok családi sorozatokat, amelyek reális alapokon ábrázolnak karaktereket, eseményeket.
Örülök, hogy ez utóbbi sori is elnyeri tetszésedet. (w00t)
További szép napokat és kellemes kikapcsolódást kívánok! (hug)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lintka 2021.07.03. 07:31-kor.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.06.30. 18:03

Kata58 írta: 2021.06.30. 16:01 Sikerült ma megnéznem! Látszólag nem javult a helyzet egy cseppet sem- de érdekes módon Rae-nak egyre jobban eszébe jut a múlt, Még mindig tévedésben vannak azt illetően ki hagyta ott a másikat egy szó nélkül..
Pedig mindkét oldalon a szülók a sárosak főleg az anyák!
S mekkora gyülölet van bennük, az elképesztő! A vakrandi meg majdnem végzetes lett!
Ahogy a korházi jelenet is! Izgatottan várom a továbbiakat! l:-) :-) (hug) (icecream)
Szia Kata58!
Itt is nagyon szívesen a 17 rész fordítását. :-)
Hogy az anyákban mekkora gyűlölet van, nem valami jó jel. Nem tudom, hogyan fogadnák, ha Dal Rae és Joon Soo összejönne egymással. Beleszólnának felnőtt, saját egzisztenciával rendelkező gyerekeik életébe? Megtudjuk, ha nézzük.
A 18. részt már megnéztem, ma elkezdem fordítani, és 10 napra tervezem.
Szép napokat és kellemes nyári programokat kívánok! (hug)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.07.09. 22:27

Meghoztam a 18. rész fordítását. :-)
Jó szórakozást kívánok hozzá! (cheer)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.07.11. 09:57

Itt is köszönet a 18. részért, még ma szeretném megnézni, hacsak a vihar megint nem szól bele a nézésbe..
most mintha körbejárna! Úgy örültem hogy elvonul, de megint igencsak dörög.. :-o
szép hétvégét mindenkinek! :-) l:-) (hug) (hug) (icecream) (h5) (wave)
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2021.07.11. 11:37

Drága Lintka!
Nagyon szépen köszönöm az új részt,persze azonnal meg is néztem.
Hát már alakulnak a dolgok Joon Soo és Dal Rae szive is bejelez én
úgy látom,úgy hogy nagyon várom mi lesz.A doktornőt viszont nem
tudom megérteni,hiszen Joon Soo folyamatosan kifejezi,hogy nem
úgy érez iránta,ahogy ő azt szeretné,de hát az ő dolga persze :-)
Ham Cho nekem sem szinpatikus,de talán a színésznő miatt is van.
A nagyi azt látja,hogy érdekli a gombóc készítés és vannak ötletei,
tehát vinné tovább az üzletet majd.Igazából nem tudom megszokni,
hogy a szülők ennyire beleszólnak a gyerekek életébe,nem ehhez
vagyok szokva és én sem tenném,ahogy a szüleim sem.tették.
Végre nálunk is volt 2 napja egy jó kis zápor,szerencsére nem olyan
durva mint másholA kánikula csak picit enyhült,de úgy látszik ez a nyár
ilyen lesz.
Szép hetet (wave)

Ilyen felhők voltak felettünk eső után :-)

Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.07.11. 18:30

Sziasztok! Kedves Lintka! hát ebben a részben azért adódott megint egy két szívszorító pillanat... pl a lépcsősjelenet,
vagy a téren az átölelés, mindkettejük szíve megdobbant szerintem. Bár a lány kézzel lábbal tiltakozik, kíváncsi leszek melyik résznél jön rá hogy nem utálja és nagyon várom már a tisztázást is.
Mindegyik házban van amúgy fekete bárány a jelek szerint, hol rossz hol jó értelemben., pl. ott van az orvosgyakornokság. Vajon tényleg orvos lesz vagy esetleg más területen?
Borzasztó számomra is ez a megszállottság, egyrészt a szülők részéről, hogy ki lehet a férj vagy a feleség, a másik oldalről hogy akarok valakit de a másik rá se ránt.
az egészben talán a nagymama a legnormálisabb továbbra is, jól látja a majomszeretet is hova vezet.
Hát kíváncsian várom a továbbiakat.. Köszönöm hogy tudtad hozni az új részt, úgy néz ki most estére már jön a 4. vihar, hát nem semmi napunk van az biztos.
Jég nem volt szerencsére, csak nagy eső és dörgés villámlás, ráadásul itt még visszhangzik is egy kissé, szóval nem igazán voltam tőle elragadtatva!
Remélem felétek nem volt jég és villámárvíz sem. l:-) (hug) :-) (icecream)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.07.11. 21:02

Kata58 írta: 2021.07.11. 09:57 Itt is köszönet a 18. részért, még ma szeretném megnézni, hacsak a vihar megint nem szól bele a nézésbe..
most mintha körbejárna! Úgy örültem hogy elvonul, de megint igencsak dörög.. :-o
szép hétvégét mindenkinek! :-) l:-) (hug) (hug) (icecream) (h5) (wave)
Szia, Kata58!
Itt is nagyon szívesen. :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.07.11. 21:16

Eszterella írta: 2021.07.11. 11:37 Drága Lintka!
Nagyon szépen köszönöm az új részt,persze azonnal meg is néztem.
Hát már alakulnak a dolgok Joon Soo és Dal Rae szive is bejelez én
úgy látom,úgy hogy nagyon várom mi lesz.A doktornőt viszont nem
tudom megérteni,hiszen Joon Soo folyamatosan kifejezi,hogy nem
úgy érez iránta,ahogy ő azt szeretné,de hát az ő dolga persze :-)
Ham Cho nekem sem szinpatikus,de talán a színésznő miatt is van.
A nagyi azt látja,hogy érdekli a gombóc készítés és vannak ötletei,
tehát vinné tovább az üzletet majd.Igazából nem tudom megszokni,
hogy a szülők ennyire beleszólnak a gyerekek életébe,nem ehhez
vagyok szokva és én sem tenném,ahogy a szüleim sem.tették.
Végre nálunk is volt 2 napja egy jó kis zápor,szerencsére nem olyan
durva mint másholA kánikula csak picit enyhült,de úgy látszik ez a nyár
ilyen lesz.
Szép hetet (wave)

Ilyen felhők voltak felettünk eső után :-)

Kép
Drága Eszterella!
Nagyon szívesen ez utóbbi rész feliratát is. :-)
Egyre jobban tetszik Nam Goong Min játéka. Kezdetben úgy láttam, erőlködik, hogy hozza, illetve észrevehetővé tegye Joon Soo középiskolás formáját. De most már jól alakítja Joon Soo felnőtt karakterét. Szerintem, Dal Rae is szívét is megdobogtatja, ha látja Joon Soot, sőt mivel bejött a képbe a volt rivális, még inkább rá fog hajtani a volt első szerelmére.. Igaz, az előzetesből az derül ki, hogy azért akarja közel engedni magához, hogy bosszút állhasson rajta.
Megnéztem a 19. részt és két hétre tervezem a fordítását.
Igazából nem tudom megszokni,
hogy a szülők ennyire beleszólnak a gyerekek életébe,
Hát igen, ez koreai szokás.
Elköszönök egy kis időre. Kellemes napokat és sok élményt kívánok! (hug) (h5) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.07.11. 21:30

Kata58 írta: 2021.07.11. 18:30 Sziasztok! Kedves Lintka! hát ebben a részben azért adódott megint egy két szívszorító pillanat... pl a lépcsősjelenet,
vagy a téren az átölelés, mindkettejük szíve megdobbant szerintem. Bár a lány kézzel lábbal tiltakozik, kíváncsi leszek melyik résznél jön rá hogy nem utálja és nagyon várom már a tisztázást is.
Mindegyik házban van amúgy fekete bárány a jelek szerint, hol rossz hol jó értelemben., pl. ott van az orvosgyakornokság. Vajon tényleg orvos lesz vagy esetleg más területen?
Borzasztó számomra is ez a megszállottság, egyrészt a szülők részéről, hogy ki lehet a férj vagy a feleség, a másik oldalről hogy akarok valakit de a másik rá se ránt.
az egészben talán a nagymama a legnormálisabb továbbra is, jól látja a majomszeretet is hova vezet.
Hát kíváncsian várom a továbbiakat.. Köszönöm hogy tudtad hozni az új részt, úgy néz ki most estére már jön a 4. vihar, hát nem semmi napunk van az biztos.
Jég nem volt szerencsére, csak nagy eső és dörgés villámlás, ráadásul itt még visszhangzik is egy kissé, szóval nem igazán voltam tőle elragadtatva!
Remélem felétek nem volt jég és villámárvíz sem. l:-) (hug) :-) (icecream)
Szia, Kata58!
Nagyon szívesen. Igyekeztem a 10 napot betartani.
Elég mozgalmas volt ez a rész. Igen, a nagymama reálisan látja a fiatalok helyzetét. Annak idején, amikor Jang Gook bajba került, ő volt aki próbált neki segíteni és fékezni a lánya dühét.
Lehet, hogy azért tud jó tanácsokat adni az elkényeztetett Jang Hoon neveléséhez, mert lehet, hogy ő is elrontotta anno a lánya nevelését, aki elég öntörvényű, erőszakos, kíméletlen nő lett.
Jolie egy kedves nagynéni, aki humorával próbálja a mérgelődőket megnyugtatni.
Hát kíváncsian várom a továbbiakat.
Két hétre tervezem.
Remélem felétek nem volt jég és villámárvíz sem.
Szerencsére egyik sem volt, viszont két hét óta egy csepp eső sem esett. Borzasztó szárazság van, minden este locsolom a nagy kertemet.
További szép napokat és jó kikapcsolódást kívánok! (hug) (h5) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése