12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup:12 Years Reunion 26/26

K-doramák
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2021.04.17. 21:55

Drága Lintka!

Köszönöm szépen a 10. rész feliratát (L)
Az Ázsiáról töltöttem le és csak most értem ide.
Nem tudom miért My Golden Life címét írtam be,
talán mert azt is megemlítette Kata és nekem is
nagy kedvencem örökre LOL
A Hundred Years Inheritance-ra gondoltam és
meg is találtam,úgy.hogy szépen letöltögettem a
hiányzó részeket és már csak 3 rész maradt.
Kiderült,hogy utána egy jó hosszú sorozatba fog
belekezdeni,ami szintén jónak néz ki,szóval nem
maradunk jó sorozatok nélkül.
Most viszont megnézem a 10.részt.
Gyönyörű hétvégét és jó pihenést (wave)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.04.19. 11:50

Eszterella írta: 2021.04.17. 21:55 Drága Lintka!

Köszönöm szépen a 10. rész feliratát (L)
Az Ázsiáról töltöttem le és csak most értem ide.
Nem tudom miért My Golden Life címét írtam be,
talán mert azt is megemlítette Kata és nekem is
nagy kedvencem örökre LOL
A Hundred Years Inheritance-ra gondoltam és
meg is találtam,úgy.hogy szépen letöltögettem a
hiányzó részeket és már csak 3 rész maradt.
Kiderült,hogy utána egy jó hosszú sorozatba fog
belekezdeni,ami szintén jónak néz ki,szóval nem
maradunk jó sorozatok nélkül.
Most viszont megnézem a 10.részt.
Gyönyörű hétvégét és jó pihenést (wave)
Drága Eszterella!
Nagyon szívesen a 10. rész fordítását. :-) Én is örültem, hogy Itemen pártfogásába vette a Hundred Years Inheritance sorozatot. :-) Nagyon igényes, stílusos fordítást készít hozzá. (WORSHIP) Azt hiszem, én is többször el fogok látogatni az oldalára, mert értékes sorozatokat fordított eddig is.
Van választék bőven, ahogy látom az Ázsia Ékkövein. Olyan sok sorozatot fordítottak, fordítanak, hogy lehetetlenség mindegyiket megnézni.
Én most a Lovers in Paris című sorozatot nézem az Indavideón. Tetszik. (nod)
Aktív pihenéssel, kertészkedéssel töltöttem a hétvégét. Szeretem csinálni, mert van látszata.
Szép hetet kívánok. (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.04.19. 16:36

Most jutottam hozzá hogy megnézzem a 8-9. rész feliratát, Sa majd mindjárt folytatom is 1o. el aminek a feliratát ismét köszönöm!
Hát sok minden történt ebben a két részben, a kicsi lányt sajnáltam a legjobban, meg most a családját a barátnők se semmik így képen önteni egyből a másikat. Kiderült a terhesség is, hát néz a kislány is nagy szemekkel.
A swinglik is nem semmik, folytatják az özvegy becsapását, hát nem is tudom ennek így mi lesz a vége! Pedig hajlott egyszer kétszer arra hogy elmondja az igazat, de aztán csak letett róla! >-( (wave) l:-) (hug) Na megyek teregetni és folytatom a történetet! (wave) @}->-
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.04.19. 18:36

Mekkora galibát tud okozni a telefon elhagyása, s minden összeesküdik a fiatalok ellen akiknél az egyik fél még mindig nem tudja mi a helyzet! Hát most izgulhatunk a továbbiakban szinte mindenkiért! :-( l:-) (hug) l:-)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.04.20. 09:23

Kata58 írta: 2021.04.19. 16:36 Most jutottam hozzá hogy megnézzem a 8-9. rész feliratát, Sa majd mindjárt folytatom is 1o. el aminek a feliratát ismét köszönöm!
Hát sok minden történt ebben a két részben, a kicsi lányt sajnáltam a legjobban, meg most a családját a barátnők se semmik így képen önteni egyből a másikat. Kiderült a terhesség is, hát néz a kislány is nagy szemekkel.
A swinglik is nem semmik, folytatják az özvegy becsapását, hát nem is tudom ennek így mi lesz a vége! Pedig hajlott egyszer kétszer arra hogy elmondja az igazat, de aztán csak letett róla! >-( (wave) l:-) (hug) Na megyek teregetni és folytatom a történetet! (wave) @}->-
Nagyon szívesen itt is! :-)
Hát sok minden történt ebben a két részben
Valóban, egyik rész sem eseménytelen.
a kicsi lányt sajnáltam a legjobban,
Melyiket? Da Hae-t, akit elhagyott az apja? Anyja barátnői, hogy is tudnák beleélni magukat egy olyan szituációba, amit nem éltek meg. Annak a "barátnőnek" az eszmefuttatásában minden volt, csak együttérzés nem. Az igaz, hogy egy házaspár életébe nehéz belelátni, főleg, ha megy a szekér. Hogy milyen áron, azt nem verik nagy dobra. Személyes példám, példáim vannak ennek bizonyítékaként.
Azért szeretem ezt a sorozatot, mert saját életemben is tapasztaltam hasonló élethelyzeteket.
Érdekel, ők vajon hogyan oldják meg a konfliktusokat.
A swinglik is nem semmik, folytatják az özvegy becsapását,
Még nem tudok rajtuk eligazodni, mit is akarnak valójában, hiszen ők is pénzt fektetnek be az akciójuk sikerének érdekében. Az sem világos még, hogy ők kik, és milyen kapcsolatban vannak egymással. Remélem, hamarosan kiderül.
További szép napokat! (cheer)
Üdvözöllek: lintka (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.04.21. 22:53

Meghoztam a 11. rész fordítását. :-)
Jó szórakozást kívánok hozzá. (cheer)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.04.22. 10:14

Már meg is néztem! Annyira aranyosak, tényleg őszintén szeretik egymást, s sikerült egyenlőre a nehézségeket legyőzni!
De a lány anyja milyen könnyen kimondja az abortuszt! rémes! A nagymama és a kisöcsi ahogy a nagybácsi is milyen jól állnak a dolgokhoz, ha már megtörtént a baj. A következő részt még nem láttam, de ismertetőben benne van a baleset, hát előre nagyon sajnálom! Mindenesetre izgatottan várom majd a folytatást! Köszönöm a fordítást! l:-) (hug) (wave) @}->-
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.04.22. 10:55

Kata58 írta: 2021.04.22. 10:14 Már meg is néztem! Annyira aranyosak, tényleg őszintén szeretik egymást, s sikerült egyenlőre a nehézségeket legyőzni!
De a lány anyja milyen könnyen kimondja az abortuszt! rémes! A nagymama és a kisöcsi ahogy a nagybácsi is milyen jól állnak a dolgokhoz, ha már megtörtént a baj. A következő részt még nem láttam, de ismertetőben benne van a baleset, hát előre nagyon sajnálom! Mindenesetre izgatottan várom majd a folytatást! Köszönöm a fordítást! l:-) (hug) (wave) @}->-
Nagyon szívesen itt is a fordítást. :-)
Spoiler:
Jang Gook anyja korántsem akkora cirkuszt csapott, mint a fiú anyja, aki őrjöngött, mint egy tébolyult.
Mindkét anya attól fél, hogy a jóravaló, tehetséges, okos gyermeke élete, zsákutcába kerül. A lány anyja, miért abortusszal tartja megfelelőnek a probléma megoldását? Nincs saját otthonuk, olyanok, mint a menekültek. A nagymamára való tekintettel a nagysága megtűrte őket a tulajdonukban lévő épületben. Jang Gook-ban van minden reménye, aki majd sikeresen elvégezve egy egyetemet, egy jó munkahellyel, szép karriert futhat be. A hatalmas összeget, amit a férje halála miatt kapott, a fiának szánta. Tehát, ha a lánya megszüli a babát, vége a karriernek. Ismerve a fiú családját, nem látta reményét a fiatalok házasságának.
Itt is őriznek egy titkot. Nem is kicsit. Sejtettem,hogy Soo Han nem Jung Han öccse. Ebben a részben kiderült, hogy a fia, de mivel fiatal volt, amikor a gyerek született, papíron a testvére lett. Valamelyik részben, Bum Sook, Joon Soo anyja a vidéki kiránduláson kígyóval álmodott. Humorizáltak vele a barátnői, hogy számítson gyermekáldásra, mert az az álom azt jelenti. Lehetségesnek tartották a barátnők, arra hivatkozva, hogy az anyósa is 50 évesen hozta világra a férje öccsét, Soo Han-t.
Tehát az asszony még nem tudja, hogy Soo Han ki is valójában. Mi lesz, ha megtudja? Lehet, hogy megszelídül, vagy ő is szakít a férjével?
Érdekesnek ígérkezik a folytatás, legalábbis a 13. résszel bezárólag.
További szép napokat kívánok! (h5) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2021.04.23. 16:07

Drága Lintka!
Köszönöm szépen a 11.rész fordítását és tényleg már nemsokára a felénél tartunk. ;-)
Érthető a lány anyjának az aggodalma is és kiderülnek itt még kis családi titkok,
ahogy látom.
A Lovers in Paris című.sorozatot én is megnéztem a télen és az is tetszett Most is
láttam egy nagyon jó kínai sorozatot ami szintén Párizsban játszódik,hát valamiért
nosztalgiáznom kell úgy látszik.Mindenesetre jó látni az ismerős helyeket és az
emlékek is előjönnek :-)

Szép hétvégét és jó kertészkedést,talán már nem lesz annyira hideg :-D (wave)
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.04.24. 08:32

Na így már értem azt az omniózus jelenetet, amikor szájbarágták a fiatalnak hogy az öccse!!!!!!!
Hah azt a részt újra kell nézzem! Amúgy nekem sem tetszett a másik fél anyjának az örjöngése! Attól hogy így jártak még járhattak volna, tanulhattak volna a fiatalok, Nagyon várom a folytatást!
Amúgy úgy érzem el fogja veszíteni a férje után maradt pénzt is, amit a fiatalabb gyerekének szánt. MÉG nem láttam,
csak rossz előérzetem van. De nagyon jó lenne ha nem válna be!
Mindenkinek szép hétvégét kívánok! @}->- :-) l:-) (hug) (wave)
Válasz küldése