12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup:12 Years Reunion 26/26

K-doramák
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.06.15. 09:50

Hú de feszülnek még az ellentétek! Mindenki keresi a helyét, ki így ki úgy! Egyenlőre a helyzet egy időzített bomba,
szinte nincs is olyan család, amely ne lenne érintett valamilyen szinten. Vajon hogyan fog ráismert a volt szerelmére, s hogy fogja tudni kiengesztelni? Hiszen anno mindkét oldalról a szülők is hibákat követtek el! A két gyerek meg orvosok
lettek, vajon a könnyelmű kicsapongásoknak nem lesz e meg a maga böjtje? Izgatottan várom a folytatást!
A férj meg nem mer hazamenni a gyerekkel. De vajon meddig?
(cheer) @}->- LOL (icecream) (icecream) (hug) l:-)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.06.15. 16:08

Kata58 írta: 2021.06.15. 09:50 Hú de feszülnek még az ellentétek! Mindenki keresi a helyét, ki így ki úgy! Egyenlőre a helyzet egy időzített bomba,
szinte nincs is olyan család, amely ne lenne érintett valamilyen szinten. Vajon hogyan fog ráismert a volt szerelmére, s hogy fogja tudni kiengesztelni? Hiszen anno mindkét oldalról a szülők is hibákat követtek el! A két gyerek meg orvosok
lettek, vajon a könnyelmű kicsapongásoknak nem lesz e meg a maga böjtje? Izgatottan várom a folytatást!
A férj meg nem mer hazamenni a gyerekkel. De vajon meddig?
(cheer) @}->- LOL (icecream) (icecream) (hug) l:-)
Itt is nagyon szívesen a 16. rész fordítását. :-)
Szerintem Jang Dal Rae (alias Jang Gook) azt hiszi, hogy Joon Soo tudja, hogy ő a hajdani szerelme. Ezért viselkedik ellenségesen vele.
Valamint az elválásuk körülményei miatt.
Joon Soo szülei úgy élnek együtt, mint a kutya meg a macska. Annyira nem élnek rosszul, hogy az asszonynak állandóan elégedetlennek kéne lennie. Annyi a változás, hogy nem engedhetnek meg maguknak bejárónőt, neki kell a házi munkát elvégezni.
Da Hae anyja is boldogtalan. Hiába sikeres a vállalkozása, ami jó jövedelemhez juttatja, hiányzik neki a férfi, akivel női mivoltát is ki tudná
hangsúlyozni. Bánatos, mert tudja, hogy erre már nem sok esélye van, mert elmúltak azok a jó évek, amikor még rátalálhatott volna a szerelem.
A férj meg nem mer hazamenni a gyerekkel. De vajon meddig?
Hát, remélem nem megy haza, főleg egy gyerekkel. Nem tudom, mi lett a vietnámi nővel, azért jó lenne már erről is tudnunk.
Izgatottan várom a folytatást!
Két hétre tervezem a 17. rész fordítását. Sajnos megsokasodtak a teendőim.
További szép napokat kívánok! (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.06.15. 17:22

Kedves Lintka, kellemes pihenést kívánok, s ha lehet élvezd is ki a nyarat, ne csak a teendőiddel foglalkozz, hanem egy kicsit lazíts is amikor lehet. l:-) (hug) (icecream) (icecream) (icecream) (icecream) (apple) (coffee) LOL
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2021.06.15. 21:24

Drága Lintka,köszönöm szépen az újabb részt,már meg is néztem :-D
Persze az gyorsan ment,hiszen fordítani sokkal nehezebb mint nézni LOL
Most aztán tényleg egyik kapcsolat sem harmónikus,na de majd alakul
a helyzet.,és mivel már csak 10 rész van hátra biztos felgyorsulnak az
események.Úgy látom,hogy Joon Soo-nak kezd egyre jobban tetszeni
a lány amióta látta énekelni a buliban,régen is így kezdődött,hogy aranyosnak
találta. :-) Jó kertészkedést és szép nyarat kívánok és majd 2 hét múlva
kukucskálok (giggle) (wave)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.06.16. 14:20

Eszterella írta: 2021.06.15. 21:24 Drága Lintka,köszönöm szépen az újabb részt,már meg is néztem :-D
Persze az gyorsan ment,hiszen fordítani sokkal nehezebb mint nézni LOL
Most aztán tényleg egyik kapcsolat sem harmónikus,na de majd alakul
a helyzet.,és mivel már csak 10 rész van hátra biztos felgyorsulnak az
események.Úgy látom,hogy Joon Soo-nak kezd egyre jobban tetszeni
a lány amióta látta énekelni a buliban,régen is így kezdődött,hogy aranyosnak
találta. :-) Jó kertészkedést és szép nyarat kívánok és majd 2 hét múlva
kukucskálok (giggle) (wave)
Drága Eszterella!
Nagyon szívesen a 16. rész feliratát. :-)
Most aztán tényleg egyik kapcsolat sem harmónikus
Összekuszálták a dolgokat, nem tudom, hogy varrják el a szálakat?! Nem igazán vagyok elégedett a 12 év utáni helyzettel. Megnéztem a 17. részt fordítás előtt, hát még mindig nem fog történni semmi jó. Kicsit csalódott vagyok.
Az biztos, hogy nem egy körömrágós sori, de azért pörgősebb lehetne.
Még van egy kis munkám a kertben, és elégedett lehetek vele, de nem dőlhetek hátra a fotelben, mert megkezdődött a befőzési szezon.
Spoiler:
Rengeteg eper termett, 5 kg-ból főztem lekvárt. degeszre ettük magunkat, a szomszédok és a család is kapott belőle bőven. A cseresznyét tegnap szedtük le. Nagyon gyér termés volt az idén. Borsóból megint csak bőség van, csak győzzem kifejteni. Közben a ribizlitől roskadoznak az ágak, hamarosan azt kell leszednem és feldolgozni. A meggy csak mutatóba van az idén, azzal is csak annyi dolgom lesz, mint a cseresznyével.
Aztán itt van 5 hosszú szőrű kutya, gyerek és egy új férfi az életemben. Valójában annyira nem új, mert ő volt az első szerelmem és hosszú évek után visszatalált hozzám. Tehát a fordítás nélkül is teljes lenne az életem, de ez másfajta örömforrás nekem, mivel a stílusomon keresztül magamból is adhatok egy kis ízelítőt a nézőknek. Nem beszélve arról, hogy a nézőknek közelebb tudom hozni egy távoli ország kultúráját, szokásait, lakóinak érzésvilágát, az általam fordított sorozatokkal.
A visszajelzésetek nagyon sok örömöt ad és motivál (dance)
Kellemes heti elfoglaltságot kívánok!
Üdvözöllek: (wave) (hug) lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.06.21. 07:25

Drága Lintka! Mindenkinek örömteli nyarat, és pihenést is egyben. Tudom, a kert az diktál, néha talán túl gyorsan is,
de legalább hálát adhatunk Istennek, hogy van mit betakarítani! S talán a családnak is kedve szottyan egy kis
munkálkodásra! Na meg a kutyusok. Tényleg! Nem jártok már kiállításra? De ettől függetlenül mégiscsak nagy munka
őket is toppon tartani, hogy minden téren elégedett legyen mind a gazdi mind a kutya!
Örülök mindennek, amivel kiteljesedhet az életed! Sok boldogságot ! l:-) :-) (icecream) (icecream) (icecream)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.06.29. 17:35

Kata58 írta: 2021.06.21. 07:25 Drága Lintka! Mindenkinek örömteli nyarat, és pihenést is egyben. Tudom, a kert az diktál, néha talán túl gyorsan is,
de legalább hálát adhatunk Istennek, hogy van mit betakarítani! S talán a családnak is kedve szottyan egy kis
munkálkodásra! Na meg a kutyusok. Tényleg! Nem jártok már kiállításra? De ettől függetlenül mégiscsak nagy munka
őket is toppon tartani, hogy minden téren elégedett legyen mind a gazdi mind a kutya!
Örülök mindennek, amivel kiteljesedhet az életed! Sok boldogságot ! l:-) :-) (icecream) (icecream) (icecream)
Drága Kata58!
Már nem járunk kiállításra, mert kiöregedtek a kutyák. 13, 11, 9 és ketten 8 évesek.
Aranyos vagy, hogy drukkolsz nekem.
Köszönöm! (h5)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.06.29. 17:39

Ahogy ígértem, meghoztam a 17. rész fordítását. :-)
Jó szórakozást kívánok hozzá (cheer) .
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2021.06.29. 21:28

Drága Lintka!
Nagyon megörültem az új résznek,meg is néztem azonnal LOL
Nagyon szépen köszönöm (L)
Hát igen lassan mennek a dolgok előre,de az látszik,hogy a
fiatalok még mindig nem tudtak tovább lépni és mással
kapcsolatba kerülni,pedig hosszú idő telt el.A két anya pedig csak
a gyűlöletet melengeti magában,ami borzasztó rossz energia és
saját magukat mérgezik vele,persze nem tudatosak erre és sajnos
sokan vannak ezzel így..A lány öccséből egy nagyon elkényeztetett
felnőtt lett.Még van 9 rész hátra,úgy,hogy meglátjuk mi lesz :-)
Spoiler:
Érdekes amit írtál,hogy újra együtt vagytok az első szerelmeddel,
mert éppen most írta egy ismerősöm aki asztrozófus,hogy sokan egymásra
találtak mostanában az első szerelmükkel és már egy magasabb szinten
tudtak újra kapcsolódni.Nincsenek véletlenek és most nagyon külöleges
időket élünk.Nem könnyű,de teljesen más mint eddig volt,nagy átalakuláson
megyünk át.Kíváncsian várom mi fog történni. :-)
Írtad,hogy kevés cseresznye és meggy volt az idén,hát akkor ezért olyan drága.
Az idén alig ettem,pedig imádom mind a kettőt.
Örülök,hogy még szeretsz fordítani,mert mindig olyat találsz ami nekem is
nagyon tetszik.Jó éjszakát és gyönyörű napokat kívánok Neked (wave)
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.06.30. 09:22

Itt is köszönöm szépen a 17. rész fordítását! további szép nyarat kívánok! :-) l:-) (hug) (wave) (apple) (icecream)
Válasz küldése