12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup:12 Years Reunion 26/26

K-doramák
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.09.17. 11:29

drága Lintka kivárjuk! Pihenj amikor tudsz, és ha úgy érzed most tudod folytatni akkor úgyis hozod!
Mára reggel igazi őszi nemszeretem időre ébredtünk de már ezerrel süt a nap, bár a felhős rész dominál.
További szép napokat! :-) (hug) l:-) (wave) @}->-
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.09.18. 08:31

Kata58 írta: 2021.09.17. 11:29 drága Lintka kivárjuk! Pihenj amikor tudsz, és ha úgy érzed most tudod folytatni akkor úgyis hozod!
Mára reggel igazi őszi nemszeretem időre ébredtünk de már ezerrel süt a nap, bár a felhős rész dominál.
További szép napokat! :-) (hug) l:-) (wave) @}->-
A 24. rész fele már kész. :-)
Drága Kata58!
Köszönöm eddigi türelmedet és azt a kedvességet amivel elhalmozol engem. (WORSHIP)
Kellemes hétvégét kívánok! (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.09.21. 22:46

Meghoztam a 24. rész fordítását. :-)
Jó szórakozást kívánok hozzá! (cheer)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2021.09.22. 16:40

Drága Lintka!

Nagyon ügyes voltál :-) nagyon szépen köszönöm a 24.részt is (dance)
Tegnap már nem néztem be hozzád,mert nagyon késő volt,de jobb is,
mert képes lettem volna megnézni LOL Na de így jobb lesz,mert most
nem vagyok olyan álmos,úgy hogy nézem is.
Gondolom,már megkönnyebbülnél ha vége lenne,de mindenképpen a finisben
vagyunk.
Szép napot és hétvégét,ami állítólag kelleme időt hoz nekünk. (wave)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.09.22. 20:26

Eszterella írta: 2021.09.22. 16:40 Drága Lintka!

Nagyon ügyes voltál :-) nagyon szépen köszönöm a 24.részt is (dance)
Tegnap már nem néztem be hozzád,mert nagyon késő volt,de jobb is,
mert képes lettem volna megnézni LOL Na de így jobb lesz,mert most
nem vagyok olyan álmos,úgy hogy nézem is.
Gondolom,már megkönnyebbülnél ha vége lenne,de mindenképpen a finisben
vagyunk.
Szép napot és hétvégét,ami állítólag kelleme időt hoz nekünk. (wave)
Drága Eszterella!
Nagyon szívesen a 24. rész fordítását is. :-) Tegnap éjfél előtt pár perccel tettem ki a feliratot.
Valóban szeretnék minél előbb a végére érni.
Ma megnéztem a 25. részt és máris hozzákezdek a fordításához. Hétvégén mindig vannak programjaink, ami miatt még a gépet sem kapcsolom be, de hétközben igyekezni fogok.
További kellemes időtöltést kívánok! (h5) (hug) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.09.23. 17:03

Itt is köszönöm a 24. részt. végre eljutottunk egy nagyon fontos részhez! Dr.nőnk annyira nincs toppon, hogy az már botrányos! >:-0
Hogy lehet egy magánéleti problémát a betegek közé bevinni!?! Még jó hogy ennyivel megúszta!

A sok titoktartásban elveszik a bába közt a gyerek...hihetetlen mennyire szószátyár mindegyik nő! >:-0
Úgy látszik a kor nem jelent egyeseknél semmit! Érettséget biztosan nem! A két fiatal meg majdnem egymásra talál!
Juj de nagyon jó lesz a következő két rész, komolyan ha rövidebbre készítették volna anno a sorozatot, nem ilyen
elnyújtott rétestésztának, akkor végig igen élvezetes lett volna! Tanár úr és a kis fruska helyzete nem is tudom hogy
fog rendeződni, mert az látszik hogy fülig szerelmes belé! Csak azon nevettem, hogy látszik, hogy az igazgató fia, mert egyformán kedves személyiségük van, s ha a feleség nem lenne olyan amilyen az utolsó pillanatig, szuper család lenne már a két fiatal is. Tényleg, ugye az még nem derült ki igazgatóéknál, hogy nem az öccse, hanem a fia,--

Hogy a földhöz vágta a törülközőt, ahogy meghallotta régi szerelmének a nevét.
amúgy a fiatalkori visszaemlékezések annyira kedves romantikus, ragaszkodó, és egymásért való, hogy ez a szeretet
nem tudott egyikből sem kikopni, sőt, egyre jobban lángol, a lány részéről érthető, de a másik fél még csak most jön rá majd hogy kicsoda! De aranyos volt és egyben szívbe markoló ott a helyszínen a vallomása,. l:-) l:-) l:-)
.
A másik rivális meg azt akarta kiharcolni hogy vallja be hogy eldobta anno, pedig nem igaz!!! Hogy feltörtek belőle az emlékek...még én is megkönnyeztem a kialakult helyzetet....
Izgatottan várom a folytatást, addig is ha lehet nagyon szép hosszúőszt kívánok mindenkinek! l:-) (hug) (wave) (w00t)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.09.24. 10:32

Kata58 írta: 2021.09.23. 17:03 Itt is köszönöm a 24. részt. végre eljutottunk egy nagyon fontos részhez! Dr.nőnk annyira nincs toppon, hogy az már botrányos! >:-0
Hogy lehet egy magánéleti problémát a betegek közé bevinni!?! Még jó hogy ennyivel megúszta!

A sok titoktartásban elveszik a bába közt a gyerek...hihetetlen mennyire szószátyár mindegyik nő! >:-0
Úgy látszik a kor nem jelent egyeseknél semmit! Érettséget biztosan nem! A két fiatal meg majdnem egymásra talál!
Juj de nagyon jó lesz a következő két rész, komolyan ha rövidebbre készítették volna anno a sorozatot, nem ilyen
elnyújtott rétestésztának, akkor végig igen élvezetes lett volna! Tanár úr és a kis fruska helyzete nem is tudom hogy
fog rendeződni, mert az látszik hogy fülig szerelmes belé! Csak azon nevettem, hogy látszik, hogy az igazgató fia, mert egyformán kedves személyiségük van, s ha a feleség nem lenne olyan amilyen az utolsó pillanatig, szuper család lenne már a két fiatal is. Tényleg, ugye az még nem derült ki igazgatóéknál, hogy nem az öccse, hanem a fia,--

Hogy a földhöz vágta a törülközőt, ahogy meghallotta régi szerelmének a nevét.
amúgy a fiatalkori visszaemlékezések annyira kedves romantikus, ragaszkodó, és egymásért való, hogy ez a szeretet
nem tudott egyikből sem kikopni, sőt, egyre jobban lángol, a lány részéről érthető, de a másik fél még csak most jön rá majd hogy kicsoda! De aranyos volt és egyben szívbe markoló ott a helyszínen a vallomása,. l:-) l:-) l:-)
.
A másik rivális meg azt akarta kiharcolni hogy vallja be hogy eldobta anno, pedig nem igaz!!! Hogy feltörtek belőle az emlékek...még én is megkönnyeztem a kialakult helyzetet....
Izgatottan várom a folytatást, addig is ha lehet nagyon szép hosszúőszt kívánok mindenkinek! l:-) (hug) (wave) (w00t)
Itt is nagyon szívesen! :-)
Izgatottan várom a folytatást,
A 25. résznek több mint a fele kész, (dance) de csak hétfőn tudom folytatni a fordítást. (cheer)
Kellemes szép őszi napsütést, és jó kikapcsolódást kívánok! (h5) (hug)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.09.25. 04:55

Köszönjük a jó hírt! Kellemes hétvégét, remélem csupa jó dolgok várnak benneteket ebben a majd nyárias hétvégében! l:-) (hug) (wave) (icecream) l:-)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.09.28. 13:27

Meghoztam a 25. rész fordítását. :-)
Jó szórakozást kívánok hozzá! (cheer)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.09.28. 18:58

köszönöm, már meg is néztem! S majd a bőrömből ugrok ki az utolsó mondatoktól! Ahogy rádöbben a valóságra!!! (cheer) (dance) (w00t)
Na az anyák csatározása is nem semmi volt! De hogy feltört a múlt! A fiatalember meg rájön milyen jól gondoskodott róla
az általa csak lenézett lány.! A vasalás és a rámen LOL LOL LOL főzés közepette majdnem a fejemet fogtam ekkora bénaságtól LOL LOL LOL
Ilyen nincs!!!
Na és most hirtelen összefutottak a szálak minden területen, a munkahelyen s azon kívül is.! Nagyon élveztem a mostani részeket, ezért írtam valahol, most kellene hogy még tartson egy két rész hogy minden a helyére kerüljön.
Kíváncsi leszek majd az utolsó részre, mert hogy nem semmi párbeszédek lesznek benne az tuti! Már előre is
Köszönöm a következő rész feliratát! l:-) LOL (w00t) (hug) (d)
Válasz küldése