12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup:12 Years Reunion 26/26

K-doramák
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.08.27. 07:53

Na megint nem bírtam megállni! Végignézve újra! Innentől annyira tetszik LOL LOL LOL (icecream) l:-) (hug)
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2021.08.27. 16:48

Drága Lintka!

Tegnap már elég későn láttam meg,hogy feltetted,de úgy felvillanyozódtam,
hogy meg is néztem és most megtáltosodtak ,erre úgy felébredtem,hogy
néztem volna tovább LOL A doktornő szerintem klinikai eset,de hát ezt már
tudjuk,mégis meglepődik az ember.Megérteném valamennyire,ha legalább
jártak volna valamikor együtt,de hiába azt hallotta mindig,hogy barátként
tekint rá ,ő mint egy eszelős folyamatosan úgy viselkedik,mintha együtt lennének.
Teljesen ledöbbentem amikor beléjük hajtott az autóval
.Látszik,hogy felépített magában egy álomvilágot és bármire képes,hogy megvalósitsa.
Annyira durva mindenkivel úgy,hogy gondoltam talán a pofon észhez téríti.
Hiába a szexi ruha amiben villogott ha belül nincs benne kedvesség és empátia semmit
nem ér.Nagyon várom az utolsó részeket,mert biztos pörgős lesz a vége :-D

Gyönyörű hétvégét és vigyázz magadra (w00t) /i]
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.08.29. 17:47

Kata58 írta: 2021.08.26. 12:53 Nagy örömmel vittem a 22. rész feliratát. Lassan beindulnak a dolgok, nem fogunk unatkozni! LOL LOL LOL .
Szép hosszú nyárvéget kívánok mindenkinek! l:-) (dance) (hug) (wave) (icecream)
Itt is nagyon szívesen a 22. rész feliratát. :-)
Igen, végre kezd értelmesebbé válni a történet.
Ennek ellenére, csiga tempóban haladnak a dolgok, ahogy én is csiga tempóban haladok a fordítással.
Szép napokat kívánok az elkövetkező hétre. (h5) (hug) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.08.29. 17:59

Eszterella írta: 2021.08.27. 16:48 Drága Lintka!

Tegnap már elég későn láttam meg,hogy feltetted,de úgy felvillanyozódtam,
hogy meg is néztem és most megtáltosodtak ,erre úgy felébredtem,hogy
néztem volna tovább LOL A doktornő szerintem klinikai eset,de hát ezt már
tudjuk,mégis meglepődik az ember.Megérteném valamennyire,ha legalább
jártak volna valamikor együtt,de hiába azt hallotta mindig,hogy barátként
tekint rá ,ő mint egy eszelős folyamatosan úgy viselkedik,mintha együtt lennének.
Teljesen ledöbbentem amikor beléjük hajtott az autóval
.Látszik,hogy felépített magában egy álomvilágot és bármire képes,hogy megvalósitsa.
Annyira durva mindenkivel úgy,hogy gondoltam talán a pofon észhez téríti.
Hiába a szexi ruha amiben villogott ha belül nincs benne kedvesség és empátia semmit
nem ér.Nagyon várom az utolsó részeket,mert biztos pörgős lesz a vége :-D

Gyönyörű hétvégét és vigyázz magadra (w00t) /i]

Drága Eszterella!
Da Hae doktornő tényleg klinikai eset. Rossz belegondolni, hogy 12 éve ostromolja Joon Soo-t, aki nem a nőt látja benne, csak fiatalkori barátot. Nehéz elhinni, hogy más férfi nem jöhetett szóba nála. Igazad van, nincs benne semmi kedvesség, csak gőg és durvaság. Középiskolás korában is nagyon ellenszenves volt. Igazi pedálozós, nagyratörő lány volt. Nagyon hátul állt a sorban, ahol a bűntudatot osztották.
Ma kezdem fordítani a 23. részt, de csak lassan tudok haladni vele, mert késő esténként van időm fordítani. Beosztom magamnak a napi adagot, amit félálomban is meg kell csinálnom, de két hétre tervezem.
Addig is türelmedet kérem.
Szeretettel üdvözöllek! (hug) (h5) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.09.10. 10:19

Meghoztam a 23. rész fordítását. :-)
Jó szórakozást kívánok hozzá,
és kellemes hétvégét! (cheer)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.09.10. 14:22

Itt is köszönet az újabb részért! Mivel már meg is néztem, gondoltam gyorsan írok,így a fordítással együtt megértett
dolgokról.
Megjelent egy ősrivális, de mondhatnám ősellenségnek is.! Szerintem ő már tudja ki Rae.!
Ház fiatalura meg nem változik, sőt kisebb infarktust okoz a nagymamának!
A másik férj a kisfiával meg lebukott az üzletben. S lám csak az igazgató is készül valami meglepetéssel a felesége számára! De jó lesz ha sikerül. A dr.nő meg még mindig nem tanult a dolgokból, még mindig nem zárta le ezt a hajtást a másikra! Most egy újfajta feszültség van kialakulóban, s mindenki , majdnem mindenki más oldalát mutatja mint amit kellene, mert akkor sok mindent el kellene mondani.
az újgazdaggá vált anyuka igencsak elfelejtette hogy honnan is jött. S a gombócétterem sikere nem csak rajta állt.
Nagyon várom már a Dongso Rea nagy beszélgetést,!!! De már lassan finisben leszünk.
Tulajdonképpen majd innentől kár tényleg, hogy hamar vége a sorozatnak. Mert nem fogunk unatkozni!
Hálás köszönetem a feliratért. Remélem drága Lintka a nyár nálatok is kellemesen telt.
További szép napokat kívánok mindenkinek! LOL l:-) (balloon) (icecream) (hug) (wave)
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2021.09.11. 16:25

Drága Lintka!

Nagyon köszönöm a sorozat újabb részét. :-) Tegnap későn néztem meg és
azt hiszem ma még egyszer meg fogom LOL Úgy látom megjelent a nagy
leleplező és nagyon kíváncsi vagyok,hogy Joon Soo hogyan reagál majd,
persze nem beszélve az anyákról,akik számomra nagyon unszimpatikusak.
Hát az öcsike házasodási bejelentése nem jól sült el és talán most észbe
kapnak az anyjával együtt,vagy ki tudja? Da Hae pedig most átváltott
gyűlöletbe,ami csak azt mutatja nem szerelem az amit érez,hanem valami
teljesen más és nagyon beteges.Na de ott van az öcsike akit lehet terrorizálni,
mert hagyja magát.Hát igen mindig kettőn áll itt a vásár.
Gyönyörű idő van,jól kezdődik az ősz.Én örülnék ha ez tavaszig így maradna,
de gyanítom ez csak álom marad. :-(

Gyönyörű hétvégét Neked (wave)
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.09.12. 08:45

Szia Eszterella, nekem is ezek a dolgok jutottak eszembe, Azért mondtam, hogy igazából jóval előbb is eljuthattak volna ezekkel az epizódokkal, hiszen innentől lesz csak igazán izgalmas, Ráadásul az édes pillanatokat meg nem hagyják kiélvezni!
Neked is gyönyörű vasárnapot kívánok, Úgy néz ki a hét közepéig élvezhetjük ezt a csodás időt. Pedig én is el tudnám
viselni legalább novemberig, de mivel kell a természetnek a pihenő, jó lenne ha majd időben betakaródna a téli vetések hada, hogy ne fagyjon ki minden.
bár nem vagyok közvetlen érintve a témában, de mégiscsak a jövő veteményei függnek tőle!
Kellemes időtöltést kívánok mindenkinek. Én már vagy tucadszor megnéztem az eddigi négy rész és a még feliratlant is, Úgyhogy izgatottan várom majd a folytatást is, hogy minden a helyére kerüljön! :-) :-D l:-) (icecream) (hug) (wave)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.09.13. 15:23

Kata58 írta: 2021.09.10. 14:22 Itt is köszönet az újabb részért! Mivel már meg is néztem, gondoltam gyorsan írok,így a fordítással együtt megértett
dolgokról.
Megjelent egy ősrivális, de mondhatnám ősellenségnek is.! Szerintem ő már tudja ki Rae.!
Ház fiatalura meg nem változik, sőt kisebb infarktust okoz a nagymamának!
A másik férj a kisfiával meg lebukott az üzletben. S lám csak az igazgató is készül valami meglepetéssel a felesége számára! De jó lesz ha sikerül. A dr.nő meg még mindig nem tanult a dolgokból, még mindig nem zárta le ezt a hajtást a másikra! Most egy újfajta feszültség van kialakulóban, s mindenki , majdnem mindenki más oldalát mutatja mint amit kellene, mert akkor sok mindent el kellene mondani.
az újgazdaggá vált anyuka igencsak elfelejtette hogy honnan is jött. S a gombócétterem sikere nem csak rajta állt.
Nagyon várom már a Dongso Rea nagy beszélgetést,!!! De már lassan finisben leszünk.
Tulajdonképpen majd innentől kár tényleg, hogy hamar vége a sorozatnak. Mert nem fogunk unatkozni!
Hálás köszönetem a feliratért. Remélem drága Lintka a nyár nálatok is kellemesen telt.
További szép napokat kívánok mindenkinek! LOL l:-) (balloon) (icecream) (hug) (wave)
Szia, Kata58!
Itt is nagyon szívesen ez utóbbit is. :-)
Látszik, hogy sűrítik a történéseket, de valószínű, hogy kevés lesz a 3 rész ahhoz, hogy minden szálat elvarrjanak.
Nem értem miért kellett a borzasztóan erőszakos, buta és kissé tehetségtelen énekes aspiráns lányt összehozni Soo Han-nal, a filmesztétikát tanító főiskolai tanárral. Mi volt a célja ennek? Majd ő fogja jó útra téríteni? Még ha így is van, mi köze ennek a két főhős történetéhez? Azt viszont elfelejtették kibeszélni, hogy Soo Han nem testvére a volt igh-nak, hanem a fia. Sokkal érdekesebb lett volna, ha ez kiderül.
Az előzetes alapján lesz még féltékenység, verekedés is, de még nem néztem meg a 24. részt. Talán ma megnézem, és elkezdem fordítani.
Nagyon sok a napi teendőm és estére már fáradt vagyok.. Engem is nagyon izgat, hogyan folytatódik, illetve mi lesz a végkifejlet, de pillanatnyilag se kedvem, se erőm nagyobb tempóban fordítani.
Nyáron sem tudtam kikapcsolódni. Mindig a munka meg a kötelesség tart fogva.
Kellemes hetet kívánok! (wave) (h5) (hug)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.09.13. 15:39

Eszterella írta: 2021.09.11. 16:25 Drága Lintka!

Nagyon köszönöm a sorozat újabb részét. :-) Tegnap későn néztem meg és
azt hiszem ma még egyszer meg fogom LOL Úgy látom megjelent a nagy
leleplező és nagyon kíváncsi vagyok,hogy Joon Soo hogyan reagál majd,
persze nem beszélve az anyákról,akik számomra nagyon unszimpatikusak.
Hát az öcsike házasodási bejelentése nem jól sült el és talán most észbe
kapnak az anyjával együtt,vagy ki tudja? Da Hae pedig most átváltott
gyűlöletbe,ami csak azt mutatja nem szerelem az amit érez,hanem valami
teljesen más és nagyon beteges.Na de ott van az öcsike akit lehet terrorizálni,
mert hagyja magát.Hát igen mindig kettőn áll itt a vásár.
Gyönyörű idő van,jól kezdődik az ősz.Én örülnék ha ez tavaszig így maradna,
de gyanítom ez csak álom marad. :-(

Gyönyörű hétvégét Neked (wave)
Drága Eszterella!
Nagyon Szívesen ez utóbbi rész fordítását is. :-)
Annyit már tudunk, hogy a gombóc étterem felfuttatása a titkos receptnek volt tudható, na meg gondolom a rengeteg munkának.
Félteni kell a receptet, mert ha mások megkaparintják, nem biztos hogy ennyire népszerű étterem maradna, mert belépne egy rivális.
Ezért gondolta Il Sook nagyi, hogy Ham Cho-t beházasítva a famíliába, családon belül maradna a recept és egy hasznavehető utódot tudna kinevelni. Csak arról megfeledkezett, hogy Ham Cho is egy érző teremtés, akinek fontos lenne az is, hogy a fiú szeresse, értékelje, elfogadja. Ez utóbbi nem nagyon látszik megvalósulni, sőt porig alázta srác, amikor bejelentette az esküvőjét más nővel.
Nagyon durva volt, amitől a nagyi is sokkot kapott.
Kíváncsi vagyok a folytatásra, de annyira fáradt vagyok estére, hogy képtelen vagyok a fordítással foglalkozni.
De ígérem, be fogom fejezni, csak várni kell rá.
További kellemes őszi napsütést és szórakoztató időtöltést kívánok. (wave) (h5) (hug)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése