Bride of the Century (16/16)

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.16. 13:52

Limo írta:
nb76 írta:Hűű, micsoda izgalmak a 6. részben.
Spoiler:
Kang Joo tényleg belezúgott Doo Rim-ban, mint a nagyágyú, olyan cuki, hogy csak na. Kár, hogy a jeleneteknél a másik csaj volt, még várhattak volna a visszatérésével 1-2 részen át, hogy élvezhessük a közös csipkelődős jeleneteket. Édes volt Kang Joo, ahogy rohant a parkolóba a majdnem-balesetnél. És ahogy az édesburgonyát ette az irodában :$ És a vége már megint milyen csattanós, Kang Joo ismeri a szellemet?? Nagyon várom a következő részt, mi lesz itt?? :)
Spoiler:
Azt én is úgy sajnáltam, hogy már elment Doo Rim. Kang Joo annyira aranyosan incselkedett Yi Kyunggal, ami Doo Rimet tuti, levette volna a lábáról :S Ezeknél tényleg nagyon édes volt, és lehet, hogy gáz vagyok, de amikor Kang Joo rohant, azt néztem, hogy milyen furán fut XD Én is nagyon várom, lesznek izgalmak az egyszer biztos ^^
Bekka, Barbi, Nb76-nak, és egy másik nézőnek, akinek nem tudom a nicknevét hála, most már van felirat a reklámos verziójú videókhoz is :D Itt is nagyon szépen köszönöm nekik a segítséget :cupp:

Koszi, igy azért sokkal jobb nézni.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.03.16. 14:00

Szia bekka, én a doramaxról szedem a részeket és csak a 5-ben volt eddig reklám. Mivel a párom kéznél volt, ezért gyorsan kijavította nekem a csúszást (szegényt úgy keltettem fel, mert aludt, de hát ezzel nem lehet várni :P) Kíváncsi vagyok, hogy tetszik Neked!
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.16. 14:40

nb76 írta:Szia bekka, én a doramaxról szedem a részeket és csak a 5-ben volt eddig reklám. Mivel a párom kéznél volt, ezért gyorsan kijavította nekem a csúszást (szegényt úgy keltettem fel, mert aludt, de hát ezzel nem lehet várni :P) Kíváncsi vagyok, hogy tetszik Neked!
Köszi!
Spoiler:
Kíváncsian várom hogy LHK mikor veszi észre hogy ez a lány nem az a lány.
Jobban szeretem amikor vidám szerepei vannak, nekem ebben kicsit idegen, ebben a mindig morci távolságtartó úri fiú szerepben, de persze azért nagyon tetszik. :P nekem eddig még a YAB-ban tetszett igazán.Az nagyon testhezálló szerep volt neki.
Nem értem igazán ezt a szellem-véráldozat kell neki dolgot, de gondolom majd kiderül miért van ez.

Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.03.18. 12:58

http://terebess.hu/keletkultinfo/ozvegy1.html
ezek mesék Koreábol
http://manamislife.blogspot.hu/2013/01/ ... netek.html
ez meg vita indító
nem tudom hogy kell spoilerizni bocsi

Üdv.
barbi
Limo
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.02.26. 16:20

2014.03.19. 18:16

Bekka
Spoiler:
LHK-t és is a YAB-ban szerettem a legjobban, ott olyan aranyos volt, de én itt is nagyon szeretem, és már megszoktam, hogy mogorvább (l) Ez a szellemes cucc nekem sem tiszta még teljesen, szóval alig várom, hogy minden kiderüljön :D
Elkészültem a Bride of the Century hetedik részével, jó szórakozást hozzá! :D
Ez most egy kicsit szomorúbb rész volt a megszokottnál, és úgy sajnálom szegény Kang Joo-t, amiért ilyen döntést kellett hoznia :(((
Na, de nem is szövegelek tovább, csak annyit, hogy a részben felcsendült a dal, amit a legszívesebben linkeltem volna, de nem tettem, mert úgy az igazi, ha a sorozatban halljátok először (l)
Kép
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.03.19. 18:29

Szia Limo, nagyon köszi a 7. részt, megyek is nézni. Melóznom kellene még, de hát így nem lehet...kell az az egy órás pihi :-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.21. 19:54

Szia,
lesz felirat a reklámos változathoz is? Mert akkor azt megvárom.:D
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Limo
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.02.26. 16:20

2014.03.22. 12:37

Bekka, most van egyáltalán csúszás? Eddig nem panaszkodott senki, és direkt letöltöttem egy ipop-os angol feliratot, de nem volt különbség az időzítésben.

Elkészültem a 8.résszel :D
Sajnos ez is egy szomorúbb rész volt, de néha kell ilyen, és legalább láthatjuk, hogy a főszereplők már mennyire szeretik egymást. Nálam az utolsó jelenet vitt mindent :-(( , és most már szerintem itt az ideje, hogy Doo Rim bevallja Kang Joo-nak, hogy ő nem Yi Kyung. Eddig logikus volt, miért nem mondta el, de most már, hogy ennyire szeretik egymást el kell mondania, mert ha nem teszi, lehet, hogy kiakadok XD
Jó szórakozást a részhez! ^^
Kép
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.22. 13:18

Hm, erre nem gondoltam, meg sem néztem még, azt hittem mindig más verzió kell hozzá,köszi! :-)

szerk: jó hozzá, köszi!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.03.22. 17:46

Szia Limo, nagyon köszi a 8. részt, megyek is nézni. :-)
Válasz küldése