Bride of the Century (16/16)

K-doramák
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.03.15. 10:01

sziasztok!
már nagyon várom az új részeket és birtam a menekülös falra mászos jelenetet.
Na és torta evés :) hol lehet venni édes burgonyát mert megkostolnám

Üdv
barbi
Limo
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.02.26. 16:20

2014.03.15. 19:10

nb76 írta:Szia Limo, nagyon köszi az 5. rész feliratát. :D
Spoiler:
Nagyon jól alakul a történet, Hongki nagyon jól játszik, lehet érezni, ahogy fokról-fokra olvadozik a csajszi miatt. Az az édesburgonya evészet az apjával, nagyon édes jelenet volt, és ahogy mosolygott... :$ Hát a két anya tényleg nem semmi. Kang Joo anyja elég fura volt eddig is nekem, de azt hittem, hogy azért, mert a férje nem szerette. Ez tényleg izgis fordulat. Most már nagyon kíváncsi vagyok a szellemre, hogy mit akar elérni. Tetszett Doo Rim beszólása a morci titkárnőnek: én nem vagyok olyan, mint te, jól meg is lepődött a boszika. És a vége is nagyon jó volt, hogy a zongorás jelenetnél pofára esik. Annak viszont nem örülök, hogy visszajön Yi Hyun, tőle hülyét kaptam az első részben. Hát nem tudom, hogy fog boldogulni Doo Rim után... nagyon kíváncsi vagyok. :)
Nagyon szívesen :D
Spoiler:
Igeeen, Hong Ki tényleg nagyon jó :D Amíg ő egyre jobban odavan a csaj, én miatta olvadozom XD Igen, tényleg volt valami fura Kang Joo anyjában, de eddig semleges volt nekem, nem hittem volna, hogy ő is egy manipulatív dög. Jajj, a szellemre én is nagyon kíváncsi vagyok, de van egy olyan érzésem, hogy az ő valódi indítékaira még sokat kell várnunk. Én se örülök neki, nagyon nem bírom azt a csajt, ráadásul így Kang Joo-nak és Doo Rimnak kevesebb közös jelenete lesz ::(
Barbi, igen-igen, az jó rész volt :D Miket nem csinál ez a csaj XD
Nem tudom, de ha látok, tuti veszik :D Ha valamit sokszor esznek előttem, akkor mindig megkívánom XD



Elkészültem a hatodik résszel :D

Ebben a részben is nagyon aranyos részek voltak, és már nagyon világosan látszik, hogy Kang Joo úgy belezúgott Doo Rimba, mint vak ló a gödörbe :D A többi szál is bonyolódott Yi Kyung visszatértével, na, és a vége... Röviden nagyon jó kis rész volt, jó szórakozást hozzá!

Egyébként megváltozott a részek sugárzási ideje, mostantól péntek-szombat 23:00-tól adják. Esetleg nem tudja valaki, miért rakták át?

Lenne egy kérdésem is. Felmerült a probléma, hogy az asiatorrentről letöltött részekhez nem jó a feliratom, mert az ottani verzióban van egy reklám. Nem tudja esetleg valaki, honnan lehet a feliratomhoz passzoló jobb felbontású/nagyobb méretű videókat letölteni? Nekem elég az a minőség, amit a freekoreandramasról leszedve kapok, de vannak, akik jobban szeretik a jobb minőséget, amit tökéletesen megértek. Előre is köszönöm a segítséget ^^
Kép
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.03.15. 22:57

Hűű, micsoda izgalmak a 6. részben.
Spoiler:
Kang Joo tényleg belezúgott Doo Rim-ban, mint a nagyágyú, olyan cuki, hogy csak na. Kár, hogy a jeleneteknél a másik csaj volt, még várhattak volna a visszatérésével 1-2 részen át, hogy élvezhessük a közös csipkelődős jeleneteket. Édes volt Kang Joo, ahogy rohant a parkolóba a majdnem-balesetnél. És ahogy az édesburgonyát ette az irodában :$ És a vége már megint milyen csattanós, Kang Joo ismeri a szellemet?? Nagyon várom a következő részt, mi lesz itt?? :)
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.03.16. 06:53

Szia Limo ! ! ! Hálásan köszönöm a feliratokat. :O :D
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.03.16. 09:26

Szia!

Nagyon köszönöm az új részt . Én is beleszaladtam az ipop-s 5 résznélverziónál a reklámba most megprobálom
DA-s és ha jó akor irok
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.16. 09:33

Én az orosz változatot szedem és sajna ahhoz sem jó, igy a 2.felét a filmnek csak kikövetkeztetem már harmadik része.:(
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.03.16. 10:07

Szia Bekka!
1 rész csuszott ~1 perc azt javitotta Limo
2-3-4 rész jó volt a : http://k-torrents.blogspot.hu/2014/02/b ... -soon.html
5 rész csuszik nálam az ipop verzió
DA-n With mp4-s 5 részben nincs reklám 1,1GB

Üdv.
Barbi/
Limo
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.02.26. 16:20

2014.03.16. 12:02

nb76 írta:Hűű, micsoda izgalmak a 6. részben.
Spoiler:
Kang Joo tényleg belezúgott Doo Rim-ban, mint a nagyágyú, olyan cuki, hogy csak na. Kár, hogy a jeleneteknél a másik csaj volt, még várhattak volna a visszatérésével 1-2 részen át, hogy élvezhessük a közös csipkelődős jeleneteket. Édes volt Kang Joo, ahogy rohant a parkolóba a majdnem-balesetnél. És ahogy az édesburgonyát ette az irodában :$ És a vége már megint milyen csattanós, Kang Joo ismeri a szellemet?? Nagyon várom a következő részt, mi lesz itt?? :)
Spoiler:
Azt én is úgy sajnáltam, hogy már elment Doo Rim. Kang Joo annyira aranyosan incselkedett Yi Kyunggal, ami Doo Rimet tuti, levette volna a lábáról :S Ezeknél tényleg nagyon édes volt, és lehet, hogy gáz vagyok, de amikor Kang Joo rohant, azt néztem, hogy milyen furán fut XD Én is nagyon várom, lesznek izgalmak az egyszer biztos ^^
Bekka, Barbi, Nb76-nak, és egy másik nézőnek, akinek nem tudom a nicknevét hála, most már van felirat a reklámos verziójú videókhoz is :D Itt is nagyon szépen köszönöm nekik a segítséget :cupp:
Kép
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.03.16. 12:55

Szia Limo!

Ne haragudj csak segiteni akartam és azért írtam.
Nagyon köszönöm az új részeket egész héte erre készültem.
Ma este megnézzem szerdán leszek legközelebb és akkor jelentkezem.
Üdv.
Barbi
Limo
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.02.26. 16:20

2014.03.16. 13:17

Dehogy haragszom, csak azért írtam, hogy jelezzem, sikerült orvosolni a problémát :D
Kép
Válasz küldése