12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup:12 Years Reunion 26/26

K-doramák
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.05.12. 07:43

Kata58 írta: 2021.05.11. 20:51 Drága Lintka, türelmesen várunk, csak csináld nyugodtan a dolgodat. Remélem azért a pihenésre és feltöltődésre is marad idő! l:-)
Itemen meg végzett egy 5o részes tésztás családi sorozattal! Ha gondolod majd nézd meg azt is mert érdemes!
Hála Istennek, hogy ez a sorozat is jó kezekbe került! :-D

Hát valahogy nem könnyű a koreai szülőkkel és a kialakuló helyzetekkel. De valami félelmetes is egyben hogy mennyire sokat nyom a latban a véleményük. :-) (wave) (hug) @}->- (icecream)
Mindig vannak váratlan dolgok. Pénteken vittem az autómat műszakira, ahol simán átment. Mit ad Isten, tegnap beragadt a kuplungom, de szerencsére nem vidéken, ahol voltam, hanem itthon a Penny parkolójában. Most szerelőnél van.
De örülök, hogy a problémát meg tudtam oldani.
A második oltás után olyan kedvetlen vagyok, a fordításhoz sincs humorom. De majd összeszedem magam és hozom a következő rész fordítását.
Itemen fordításával értékes darab lett a Hundred Years Inheritance. Érdeklődéssel nézem, a 36. résznél vagyok. Hát az a "ruganyós" anyós elképesztő! Minden képzeletet felülmúl a gonoszsága, kapzsisága, felnőtt fiacskája iránt érzett majomszeretete. Isten mentsen meg az ilyentől!
Minden jót!
Üdvözöllek: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.05.16. 11:48

Szia Lintka! De jó hogy egy picit bejelentkeztél! Még jobb hogy nem lett komolyabb baj. ! Az oltás után én olyan aluszékony voltam hogy két óránként aludtam két órákat, s este meg reggelig egyhuzamban mint a mormota!
Az időjárás is egy kicsit visszafog az ember hangulatán! Nyugodtam foglalkozz egy kicsit mással, de mindenekelőtt aludd ki magad nyugodtan ebéd után is, szerintem ez egy darabig így lesz!

A tésztás család nagyon elkényeztetett fiúcskája majd a végén magára talál! De nagyon élveztem és izgultam is a befejező részeket, de minden jó ha jó a vége! Minden a helyére kerül. /ezt csak azoknak írom, akiknek túl sok az anyuka per pillanat!
Amúgy nagyjából mindig ilyen szerepeket kapott, ritkán kapott teljesen pozitívet,

Na megyek én is ledőlni mert mindjárt bekapom magam..!
szép délutánt! l:-) (hug) (wave) (icecream)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.05.19. 22:42

Kata58 írta: 2021.05.16. 11:48 Szia Lintka! De jó hogy egy picit bejelentkeztél! Még jobb hogy nem lett komolyabb baj. ! Az oltás után én olyan aluszékony voltam hogy két óránként aludtam két órákat, s este meg reggelig egyhuzamban mint a mormota!
Az időjárás is egy kicsit visszafog az ember hangulatán! Nyugodtam foglalkozz egy kicsit mással, de mindenekelőtt aludd ki magad nyugodtan ebéd után is, szerintem ez egy darabig így lesz!

A tésztás család nagyon elkényeztetett fiúcskája majd a végén magára talál! De nagyon élveztem és izgultam is a befejező részeket, de minden jó ha jó a vége! Minden a helyére kerül. /ezt csak azoknak írom, akiknek túl sok az anyuka per pillanat!
Amúgy nagyjából mindig ilyen szerepeket kapott, ritkán kapott teljesen pozitívet,

Na megyek én is ledőlni mert mindjárt bekapom magam..!
szép délutánt! l:-) (hug) (wave) (icecream)
Szia, Kata58!
Igazad van az időjárás ront az ember hangulatán. Na, de összekaptam magam, talán jobb kedvem lesz.
Üdvözöllek: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.05.19. 22:43

Meghoztam a 14. rész feliratát. :-)
A videó is elérhető.
Jó szórakozást kívánok hozzá! (cheer)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.05.20. 07:29

Az Ázsián láttam hogy kint van az újabb felirat! Köszönöm szépen itt is! @}->- (coffee)
Kíváncsian várom a folytatást! (w00t) Most mindenki befut, mint egy kezdő sorozat,
de én izgatottan várom a folytatást. Nem utolsó sorban persze a kicsi fiú életének
folytatását is, hogy Koreába érkezett az apjával. Vajon mikor tudjuk meg a miértet?
A fiatal felnőttek is felnőttek! Hirtelen megjelenése a "kikupálódott családnak' érdekes lesz.

Ha tudom még ma megnézem, ha nem holnapra marad, mert nem megyünk sehova!
Spoiler:
Remélem a kocsi most már szuperül funkcionál, és nincs már semmi probléma vele.
:-) (hug) (h5) l:-) (coffee) (wave)
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.05.20. 14:55

Jó nagyra sikerült a belépő a befejező mondattal LOL LOL LOL .
De ügyesen megoldva nagyjából az egész felvezetés, ami a 12 -évet illeti! Köszönöm szépen!
Izgatottan várom a folytatást, bár van egy olyan érzésem, hogy igencsak megszenvedi
mindenki az egymásra ismerés folyamatát. Nem is beszélve a most rezidens kisasszonyunkről,
aki szerintem még mindig nem tett le Jonhról. Kíváncsi leszek jól gondolom e!
Szép hétvégét és jó szórakozást mindenkinek! LOL l:-) (wave) (hug) (coffee)
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2021.05.20. 15:46

Drága Lintka!
Nagyon szépen köszönöm a 14.rész feliratát :-)
Kíváncsian várom mert ugye mostantól még
izgalmasabb lesz,hogy alakul az újra találkozás
utáni történet.Este meg is nézem,most csak
letöltöttem.
Nem tudom mennyire tudtál kertészkedni,mert
itt a Dunakanyar környékén sokat esett az eső
és fújt a szél kis kihagyásokkal.Na de ezen is
túlleszünk és remélem legalább kicsit emelkedik
a hőmérséklet Pünkösdig,mert ezt a hideget nem
igen szeretem,főleg májusban már nagyon nem.
Jó pihenést és szép ünnepet a hétvégén (w00t) (wave)

A kép Dobogókőn készült a hétvégén,ahol éppen egy órás
zuhi után még a Naplementét is sikerült elkapni :-D

Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.05.20. 20:06

Eszterella, köszönöm én is ezt a csodás képet! Milyen jó pillanatot kaptál el ! Pazar!!! LOL l:-) (h5) (h5) (wave) (wave) (hug)
Áldott Pünkösdöt Mindenkinek! (WORSHIP)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.05.21. 08:56

Kata58 írta: 2021.05.20. 07:29 Az Ázsián láttam hogy kint van az újabb felirat! Köszönöm szépen itt is! @}->- (coffee)
Kíváncsian várom a folytatást! (w00t) Most mindenki befut, mint egy kezdő sorozat,
de én izgatottan várom a folytatást. Nem utolsó sorban persze a kicsi fiú életének
folytatását is, hogy Koreába érkezett az apjával. Vajon mikor tudjuk meg a miértet?
A fiatal felnőttek is felnőttek! Hirtelen megjelenése a "kikupálódott családnak' érdekes lesz.

Ha tudom még ma megnézem, ha nem holnapra marad, mert nem megyünk sehova!
Spoiler:
Remélem a kocsi most már szuperül funkcionál, és nincs már semmi probléma vele.
:-) (hug) (h5) l:-) (coffee) (wave)
Szia, Kata58!
Itt is nagyon szívesen az újabbat. :-)
Valóban a 14 rész olyan, mintha egy új sorozat kezdődne. Persze én is reménykedek, hogy megtudjuk, hogy a 12 év alatt egyesek hogyan "kupálódtak"ki, egyesek pedig miért szegényedtek el egy kicsit. (cheer) :-?
Spoiler:
A kocsim másnapra elkészült. Nagyon jó autó szerelőm van.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.05.21. 09:07

Kata58 írta: 2021.05.20. 14:55 Jó nagyra sikerült a belépő a befejező mondattal LOL LOL LOL .
De ügyesen megoldva nagyjából az egész felvezetés, ami a 12 -évet illeti! Köszönöm szépen!
Izgatottan várom a folytatást, bár van egy olyan érzésem, hogy igencsak megszenvedi
mindenki az egymásra ismerés folyamatát. Nem is beszélve a most rezidens kisasszonyunkről,
aki szerintem még mindig nem tett le Jonhról. Kíváncsi leszek jól gondolom e!
Szép hétvégét és jó szórakozást mindenkinek! LOL l:-) (wave) (hug) (coffee)
"Basszus" helyett választottam "A francba!" felkiáltást. Az előző inkább zenei fogalom, bár átvitt értelemben egy csúnya szó rövidítése is lehet. Én nem beszélek csúnyán. LOL
A folytatásra megint várni kell, de május végére itt lesz.
Kellemes hétvégét, benne a Pünkösddel, kívánok! (wave) <<:-) (^)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése