12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup:12 Years Reunion 26/26

K-doramák
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2021.09.28. 22:28

Drága Lintka!
Jajj de jó,hogy benéztem hozzád,mert itt várt a meglepetés,amit
nagyon nagyon köszönök Neked. (h5) Máris töltöm és nézem is,
mert nem bírnám ki holnapig így,hogy tudom már fenn van a felirata. :-)

Jó éjszakát szép álmokat (wave)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.09.30. 08:13

Kata58 írta: 2021.09.28. 18:58 köszönöm, már meg is néztem! S majd a bőrömből ugrok ki az utolsó mondatoktól! Ahogy rádöbben a valóságra!!! (cheer) (dance) (w00t)
Na az anyák csatározása is nem semmi volt! De hogy feltört a múlt! A fiatalember meg rájön milyen jól gondoskodott róla
az általa csak lenézett lány.! A vasalás és a rámen LOL LOL LOL főzés közepette majdnem a fejemet fogtam ekkora bénaságtól LOL LOL LOL
Ilyen nincs!!!
Na és most hirtelen összefutottak a szálak minden területen, a munkahelyen s azon kívül is.! Nagyon élveztem a mostani részeket, ezért írtam valahol, most kellene hogy még tartson egy két rész hogy minden a helyére kerüljön.
Kíváncsi leszek majd az utolsó részre, mert hogy nem semmi párbeszédek lesznek benne az tuti! Már előre is
Köszönöm a következő rész feliratát! l:-) LOL (w00t) (hug) (d)
Szia, Kata58!
Utolsó előtti alkalommal írom, hogy itt is nagyon szívesen a fordítást. :-) Én is élveztem ezt a részt, pörögtek az események és végre Joon Soo-nak is kinyílt a szeme. Ebben viszont ott van annak a veszélye, hogy Dal Rae elgondolkodik azon, hogy ha annyira mélyen a szívébe zárta Jang Gook-ot, miért csábult el Dal Rae-tól?
Még nincs lefutott meccs, hiszen az asszonyok (anyós jelöltek) kimondhatatlanul gyűlölik egymást. Joon Soo anyjának rikácsolása túl megy minden határon. Isten őrizzen meg egy férfit egy ilyen anyóstól. Talán ma elkezdem fordítani az utolsó részt, és remélem, hamarosan sikerül kitennem a pontot az utolsó mondatra is. (cheer)
További kellemes kikapcsolódást kívánok. (h5) (hug) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.09.30. 08:16

Eszterella írta: 2021.09.28. 22:28 Drága Lintka!
Jajj de jó,hogy benéztem hozzád,mert itt várt a meglepetés,amit
nagyon nagyon köszönök Neked. (h5) Máris töltöm és nézem is,
mert nem bírnám ki holnapig így,hogy tudom már fenn van a felirata. :-)

Jó éjszakát szép álmokat (wave)
Drága Eszterella!
Nagyon szívesen az utolsó előtti rész fordítását is. :-)
Remélem, hamarosan kiteszem a pontot az utolsó mondatra is. (cheer)
Kellemes kikapcsolódást kívánok a további napokra! (h5) (hug) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.09.30. 15:55

l:-) (hug) (wave) (apple) (^)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.10.06. 22:43

Örömmel jelenthetem hogy meghoztam a 26. egyben befejező epizód fordítását. :-) (w00t)

Nem egy körömrágós sztori, de a forgatókönyvét az élet írta. Sokan éltünk át, vagy élünk hasonló szituációkat, mint amilyenek ebben a sorozatban előfordulnak.
A szálak elvarrása nem teljesen sikerült, de egy a lényeg, a fiatalok sorsa megoldódik. (dance)
Elköszönök. Minden jót kívánok kedves nézőimnek, jó egészséget, kellemes napokat, sok sikert, örömet, vidámságot a hétköznapokban is. (h5) (hug) (wave)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
HaNa
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.04.27. 13:36

2021.10.07. 04:51

Drága Lintka!
Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását.
Ma letöltöttem az utolsó két részt, így bármikor elkezdhetem nézni.
Köszönöm a sok munkádat ami benne van, a felirat és a filmrészek könnyű elérését.
Nagyon jó pihenést kívánok, és nagyon szép napot.
Hana
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.10.07. 08:25

Itt is gratulálok a sorozat befejezéséhez! Máris viszem a feliratot és nézem is... l:-) (coffee) (w00t) (hug) @}->-
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2021.10.07. 09:50

Jól sikerült a befejező rész, de látszott hogy nagyon le akarják már zárni a sorozatot. Pedig szép lett volna legalább
egy esküvővel befejezni! A dr.nőben még az utolsó pillanatban is csalódtam, hogy nem képes normálisan viszonyulni
a kialakult helyzetre. Kétirányú csele szerencsére nem jött be!
A kicsi fiú meg milyen tünemény volt ebben a részben is!
Nagyon jó hogy végre meg tudták beszélni a dolgokat a fiatalok, bár az nem derült pl. ki, hogy a lány anyja ellopta
Joon Soo levelét a fiától, nehogy nem tudjon amerikába menni tanulni!
Tulajdonképpen szükségtelen rossznak tetette ki a lányát a plasztikázással is hogy senki ne ismerhesse majd fel ha visszajön.
Viszont szívmelengető volt, hogy igazából egyikük sem felejtette el a másikat. Szóval még ráfért volna egy rész a dolgok rendes elvarrására minden területen.
Az igazgató volt és a nagymama a legaranyosabb az egész történetben, főleg a végén. Ahogy a fiának mondta, hogy bánjon jól az anyjával, mert ő az ő felesége, de persze titokban szurkolt a fiataloknak, hogy minden rendeződjön.
Igazából mindegyikük a hűségesebb tipushoz tartoztak, akiknek csak egyvalaki az igazi a szívében minden hiba ellenére!

Nagyon szépen köszönöm ezt a jó kis sorozatot, Nem a fordításon múlott, hogy majd a felét elhúzták, nem tudták kihozni belőle a maximumot, így elkapkodták a végét! Mégis egy szerethető kis történetet kaptunk!
Kívánok kellemes napokat, megérdemelt pihenéssel! S remélem találkozunk majd még egy másik nagyszerű történettel! (hug) l:-) (coffee) :-) (wave)
Avatar
Eszterella
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2016.05.18. 20:04

2021.10.08. 16:07

Drága Lintka!

Hát itt a vége és nagyon köszönöm a munkádat és sajnálom is,hogy ezt tették ezzel a sorozattal.
Na de nem tehetünk semmit,ráadásul csak közben derült ki.Nyilván azok a mellék szálak amikről
beszéltünk,olyan se füle se farka befejezést kaptak és ha nem lettek volna beleszőve a történetbe
nem kellett volna ilyen hirtelen befejezni kutyafuttában..A két anya semmit nem fejlődött jellemben
az évek alatt,maradtak egoisták csak szerencsére nem jött össze nekik,amit szerettek volna.
A durva doktornő sem változott,maradt olyan amilyen volt és milyen szerencse,hogy neki sem jött
össze az amit szeretett volna.Durván viselkedett mindenkivel de igazából erről azok is tehettek,akik
hagyták magukat,hiszen mindig kettőn áll a vásár.Szerencsére győzött az igaz szerelem,mert bizony
van ilyen is.
Örülök,hogy lefordítottad és most jó pihenést kívánok a nagy munka után fellélegezhetsz :-)
Szerencsénkre még mindig szép időnk van,igaz hűvösebb lett,de hát ősz van újra.

Szép hétvégét és jó pihenést (wave)

Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2021.10.10. 17:58

HaNa írta: 2021.10.07. 04:51 Drága Lintka!
Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását.
Ma letöltöttem az utolsó két részt, így bármikor elkezdhetem nézni.
Köszönöm a sok munkádat ami benne van, a felirat és a filmrészek könnyű elérését.
Nagyon jó pihenést kívánok, és nagyon szép napot.
Hana
Drága HaNa!
Nagyon szívesen a teljes fordítást. :-) A videókat a megadott direkt letöltő oldalon találtam meg, de két hétig tartott mire a 26 rész videóját letöltöttem. Volt olyan rész, amely 2 óra alatt jött le. Ezért is tettem fel a Megára, hogy könnyen hozzáférhető legyen azoknak a nézőknek is, akik nem használnak torrent oldalakat.
Bízom benne, hogy szórakoztató lesz számodra ez a konfliktusoktól nem mentes, de a mindennapi életből vett történet. (cheer)
Minden jót kívánva üdvözöllek: (wave) (h5) (hug)
lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése