Mr. Duke 16/16

K-doramák
HaNa
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.04.27. 13:36

2024.05.26. 17:28

Drága Lintka, nagyon szépen köszönöm a Mr.Duke fordítását. Ma fejeztem be. Nagyon tetszett. Mindig kiváncsi voltam a főszereplő férfi más szerepeire is, Egy éjszakai főzős műsorban láttam, Nagyon tetszett ebben is persze fiatalabb kiadásban. Nagy örömöt okoztál ezzel a sorozattal is.
Kívánok neked jó pihenést, jó egészséget, és hát visszatérést is a fordítás világába. Ha mégsem menne, akkor is sok szépet láttunk tőled.
szeretettel: gondolok rád. Hana /Ildikó
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2024.05.27. 09:09

HaNa írta: 2024.05.26. 17:28 Drága Lintka, nagyon szépen köszönöm a Mr.Duke fordítását. Ma fejeztem be. Nagyon tetszett. Mindig kiváncsi voltam a főszereplő férfi más szerepeire is, Egy éjszakai főzős műsorban láttam, Nagyon tetszett ebben is persze fiatalabb kiadásban. Nagy örömöt okoztál ezzel a sorozattal is.
Kívánok neked jó pihenést, jó egészséget, és hát visszatérést is a fordítás világába. Ha mégsem menne, akkor is sok szépet láttunk tőled.
szeretettel: gondolok rád. Hana /Ildikó
Drága HaNa/Ildikó! Itt is nagyon szívesen a fordítást. (WORSHIP) A Beautiful Days adta az ötletet, hogy a 2000-es évek sorozatai között keresgéljek. Choi Ji Woo és Ryu Si Won párossal keresgéltem, így akadtam a Truth(2000) drámára, majd a Wedding(2005) és Mr. Duke vígjátékra. Stílusosan egy vígjátékkal fejezem be fordítói pályafutásomat, érzékeltetve, hogy milyen jól éreztem magam a nézőkkel, és sok örömöt, vidámságot hoztatok az életembe kedves szavaitokkal.
Jó egészséget és sok kellemes kikapcsolódást kívánok Neked. (L)
Szeretettel ölellek: (hug) lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005), Mr. Duke
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)



Kép
Válasz küldése